Angle down Atgal

Pagėgių savivaldybės vadovai sveikino priešgaisrinių tarnybų darbuotojus

Š.m. liepos 3-4 dienomis Pagėgių savivaldybėje vyksta jungtiniai mokymai priešgaisrinių tarnybų darbuotojams. kuriuose dalyvauja INTERREG V-A Lietuva – Polska bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Viešojo administravimo ir bendradarbiavimo stiprinimas saugios aplinkos LT-PL gerinimui“, Nr. LT-PL-3R-255, vedančiųjų partnerių Dobržynewo Duže, partnerių iš Zabludow bei Pagėgių savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos gaisrininkai ir savanoriai.

Mokymuose dalyvauja INTERREG V-A Lietuva – Polska bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Viešojo administravimo ir bendradarbiavimo stiprinimas saugios aplinkos LT-PL gerinimui“, Nr. LT-PL-3R-255, vedančiųjų partnerių Dobržynewo Duže, partnerių iš Zabludow bei Pagėgių savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos gaisrininkai ir savanoriai.

Mokymų dalyvius ir svečius pasveikino Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, mero pavaduotojas Edgaras Kuturys, administracijos direktorius Virginijus Komskis.

Savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius pasidžiaugė sėkminga projekto eiga, ir tuo, kad šio projekto dėka bus įsigytas naujas inventorius ir gaisrų gesinimo ir gelbėjimo automobilis.

Administracijos direktorius Virginijus Komskis linkėjo sėkmingų mokymų, kad šis bendradarbiavimo projektas būtų ne paskutinis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite