Pagėgių pasienio rinktinėje vyko 2020 m. stalo teniso turnyras

Tauragė

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

115799

Trečiadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje vyko 2020 metų stalo teniso turnyras, kuriame savo profesionalumą demonstravo 14 komandų, mėgstančių šią sporto šaką. Varžybos vyko Pagėgių mieste esančioje Algimanto Mackaus gimnazijos gimnastikos salėje.

Šis turnyras jau tapo tradiciniu ir jis organizuojamas kiekvienais metais, siekiant gerinti Pagėgių pasienio rinktinės darbuotojų fizinį pasirengimą, populiarinti stalo tenisą bei skatinti tarpusavio bendravimą.

Stalo teniso varžybose dalyvavo dvidešimt aštuoni šios sporto šakos entuziastai tarp jų ir Kudirkos Naumiesčio Jaunojo pasieniečio būrelio nariai. Kiekvieną komandą sudarė 2 žaidėjai, kurių taškai buvo sumuojami tiek komandinėje, tiek asmeninėje įskaitose.

Komandų žaidėjai burtų keliu buvo suskirstyti į pogrupius, kuriuose buvo žaidžiama rato sistema. Žaidėjai, pogrupiuose užėmę pirmą ir antrą vietas, pateko į finalus ir žaidė dėl 1-8 vietų. Finaluose dėl 1-8 vietų žaista dviejų minusų sistema.

Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad stipriausi stalo tenisininkai tarnauja Neringos- Palangos pasienio užkardų sudarytoje bendroje komandoje, surinkę 54 taškus, jie iškovojo I vietą.

II vieta, su 48 taškais, atiteko Kriminalinės žvalgybos skyriaus pirmajai komandai, III vietą, su 45 taškais, iškovojo Specialiosios paskirties skyriaus Pagėgių komandos tenisininkai.

Asmeninėje įskaitoje čempionu tapo Vištyčio pasienio užkardos pareigūnas Marius Žeimys, jis surinko 31 tašką.

Antra vieta, su 29 taškais, atiteko Neringos – Palangos pasienio užkardos komandos nariui Dainiui Gotautui, trečią vietą iškovojo Ramūnas Kuzmarskis, tarnaujantis Kriminalinės žvalgybos skyriuje , jo sąskaitoje 27 taškai.

Daugiausia įtampos pareikalavo finalinės varžybos, kuriose Vištyčio pasienio užkardos pareigūnas Marius Žeimys nenorėjo atiduoti čempiono titulo Dainiui Gotautui.

Pernai M. Žeimiui teko užleisti šias pozicijas tuomet Specialiosios paskirties komandai vadovavusiam Vygandui Zobėlai.

Stalo teniso varžybose dalyvavusius ir prizines vietas iškovojusius sportininkus apdovanojo Pagėgių pasienio rinktinės vado pavaduotojas Rimantas Petrauskas.

Jis komandas nugalėtojas apdovanojo taurėmis, diplomais ir medaliais.

Taip pat R. Petrauskas apdovanojo prizu rezultatyviausią žaidėją Marių Žeimį.