Angle down Atgal

Pagėgių jaunimo erdvė – atvira krašto jaunimui

Pagėgių miesto centre įsikūrusi Pagėgių atvira jaunimo erdvė (PAJE) kviečia Pagėgių savivaldybės jaunimą prisijungti prie PAJE veiklos. Jaunimo erdvė skirta 14-29 metų jaunimui aktyviai leisti laisvalaikį, augti, mokytis bei tobulėti. Toks yra ir PAJE šūkis: TOBULĖK. PAŽINK. KURK.

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius kartu su administracijos direktoriumi Virginijumi Komskiu ir Jaunimo reikalų koordinatore Irena Jurgutiene lankėsi Pagėgių atviroje jaunimo erdvėje ir domėjosi erdvės veikla, su kokiomis problemomis ir iššūkiais susiduriama. Susitikimo metu kalbėta apie tai, kaip sekasi įgyvendinti jaunimo politiką savivaldybėje, aptartos savivaldybės jaunimo prioritetinės sritys ir iniciatyvos.

„Džiaugiuosi pozityviais Pagėgių atviros jaunimo erdvės pokyčiais. Jaunimo gerovės klausimas yra viena iš prioritetinių sričių, todėl turime suteikti kuo daugiau galimybių rinktis. Labai svarbu, kad jauni žmonės turėtų kur praleisti laiką, realizuoti savo idėjas, susirasti draugų, aktyviai leisti laisvalaikį.“ – teigia savivaldybės meras V. Bendaravičius.

PAJE patalpose sukurta jauki jaunimui aplinka, įrengta poilsio zona. PAJE lankosi 11-16 metų amžiaus jaunimas. Erdvėje jaunimas laikosi bendrų taisyklių, privalo gerbti vieni kitus, laikytis tvarkos ir kt. Erdvės lankytojai kartu su jaunimo darbuotoja žiūri filmus, piešia, žaidžia stalo žaidimus ar tiesiog šnekučiuojasi prie arbatos puodelio. Prieš keletą mėnesių Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšomis sutvarkyta ir atnaujinta patalpų grindų danga, nupirktos užuolaidos.

Jaunimo darbuotoja Simona Antanaitienė nuolat ieško naujų idėjų ir iniciatyvų, pagal galimybes rengia susitikimus, organizuoja kitus renginius. Vyksta glaudus bendradarbiavimas su kitomis šalies atviromis jaunimo erdvėmis. Kaip teigia jaunimo darbuotoja, prieš keletą savaičių PAJE svečiavosi Tauragės atviros jaunimo erdvės darbuotojai, kurie tą dieną pagėgiškiams dovanojo galimybę išbandyti virtualios realybės akinius.

Susitikimo metu pasidžiaugta, kad PAJE teikta projekto paraiška buvo patvirtinta ir gautas Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansavimas vykdyti projekto „Pagėgiai tavo rankose“ veiklas. Tikimasi, kad šis projektas padės įgyvendinti naujas iniciatyvas, atsiras galimybė organizuoti pramoginio pobūdžio renginius, konsultacijas ir užtikrins kokybiškesnes laisvalaikio praleidimo galimybes.

Atviras darbas su jaunimu vyksta kiekvieną darbo dieną nuo 14.00 iki 18.00 val. Šiuo metu dėl šalyje įvesto karantino į erdvę įleidžiama ne daugiau nei 10 asmenų, taip pat, norintys atvykti į erdvę, turi  registruotis iš anksto. Veiklos nemokamos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite