Angle down Atgal

Pagėgiškiai sporto entuziastai apgynė savo garbingą vardą Žemaitijos zonoje

Rugpjūčio 17-ąją, kaip ir kasmet vasaros pabaigoje Lietuvos savivaldybių seniūnijų atrankinės II-ojo etapo varžybose rungėsi Žemaitijos zonos komandos iš Pagėgių, Tauragės, Jurbarko, Plungės, Šilalės, Telšių ir Mažeikių.

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės – didžiausios neprofesionalių sportininkų žaidynės Lietuvoje, kuriose dalyvauja visi laisvalaikiu užsiimantys sportu – nuo krepšinio iki šachmatų. Žaidynių tikslas – sistemingai skatinti mėgėjišką sportą visuose šalies regionuose ir propaguoti aktyvų gyvenimo būdą. Žaidynes organizuoja Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ kartu su savivaldybėmis ir jų įstaigomis.

Šiemet šios, jau 12-osios, žaidynės įvyko Jurbarke. Čia savivaldybių atstovai rungėsi krepšinio, futbolo, tinklinio, stalo teniso, smiginio, virvės traukimo, šaškių ir šachmatų sporto šakose, seniūnai jėgas išbandė seniūnų trikovės varžytuvėse. Šiose žaidynėse pagėgiškiai vėlgi apgynė savo garbingą sporto entuziastų vardą ir iškovojo penkias prizines vietas: Pagėgių seniūnijos tinklininkai vaikinai laimėjo trečią vietą, Pagėgių seniūnijos tinklininkės merginos taip pat pelnė trečiosios vietos laurus. Savivaldybės smiginio komanda iškovojo garbingą antrąją vietą, Lumpėnų seniūnijos krepšininkų komandos vyrai liko treti, o seniūnų trikovės varžybose taip pat trečiąją vietą laimėjo Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius.

Nugalėtojus pasveikino ir apdovanojimus įteikė Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ ir Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ prezidentas Algis Bronislavas Vasiliauskas. Visiems II-ojo etapo nugalėtojams palinkėta sėkmės trečiajame, respublikiniame Lietuvos savivaldybių seniūnijų žaidynėse, kurios rugsėjo 21 dieną įvyks Gargžduose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite