Angle down Atgal

Pagalvėlės spalvotam gyvenimui

Šiauliuose prasidėjo inovatyvus ir netradicinis būdas padėti sunkia nepagydoma liga sergantiems. Jau beveik mėnesį šiaulietės rinkosi kurti spalvotų dekoratyvinių pagalvėlių užvalkaliukų, kuriuos bus siekiama parduoti, o surinkto lėšos skiriamos "Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centro“ sunkiai sergančių slaugai ir priežiūrai. 

Kūrybinių dirbtuvių "Pagalvėlės spalvotam gyvenimui" tikslas ne tik surinkti paramos lėšas, bet burti moteris kūrybinei veiklai po darbų.

Susitikimuose savo patirtimi ir žiniomis dalinasi skiautinių meistrė Marytė Collard, Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus siuvimo mokytojos. Visos dirbtuvių dalyvės mokinosi siūti skiautinių technologiją, dekoravo įvairiomis detalėmis, siuvo užvalkalus iš jau nebenaudojamų vyriškų marškinių. Per kelis susitikimus moterys sukūrė apie 60 vienetinių išskirtinių pagalvėlių.

Planuojamas ciklas užsiėmimų, kurių metu išbandyti įvairių būdų "spalvinti" pagalvėles - siūti, tapyti, dekoruoti ir kt. Pasiūti užvalkaliukai su kūrėjų sutikimu bus parduodami, o surinktos lėšos skiriamos paramai.

Dirbtuvių tikslas – surinkti lėšas, kurios bus skirtos VšĮ "Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centro" pacientams reikalingoms priemonėms įsigyti.

Kviečiame prisijungti ir kartu kurti meninius, dekoratyvinius, smagius užvalkalėlius dekoratyvinėms pagalvėlėms. Norite prisijungti, pasidalinti savo žinoma technologija, įsigyti, paremti? Parašykite elektroniniu paštu paliatyvasirslauga@gmail.com  ir būsite informuoti apie artimiausius susitikimus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite