Angle down Atgal

Pagaliau – pirmoji vieta

Atkaklus ir kruopštus kolektyvo narių bei jo vadovės Margaritos Rainienės darbas davė vaisius: „Vizijos“ dalyvavo tarptautiniame Baleto ir šiuolaikinio šokio festivalyje-konkurse „ALLEGRO 2017“ ir skynė laurus. Suaugusiųjų amžiaus grupėje „Vizijų“ kolektyvas laimėjo garbingą pirmąją vietą.

Kaišiadorių kultūros centro modernaus šokio kolektyvas „Vizijos“ ne kartą garsino mūsų rajoną įvairiuose festivaliuose, juose užimdamas prizines vietas.

Atkaklus ir kruopštus kolektyvo narių bei jo vadovės Margaritos Rainienės darbas davė vaisius: lapkričio 19 dieną „Vizijos“ dalyvavo tarptautiniame Baleto ir šiuolaikinio šokio festivalyje-konkurse „ALLEGRO 2017“ ir skynė laurus.10-13 metų amžiaus grupėje mažosios „Vizijų“ šokėjos užėmė 4-ąją vietą, o suaugusiųjų amžiaus grupėje „Vizijų“ kolektyvas laimėjo garbingą I vietą.

Šiame konkurse „Vizijų“ šokėjai dalyvauja jau trečiąjį kartą, 2013 ir 2015 metais kolektyvas parsivežė II vietos nugalėtojų taures, o šiemet pagaliau pelnyta pirmoji vieta.

„Vizijos“ yra vienintelis kolektyvas Kaišiadorių rajone, kuris populiarina moderniojo šokio stilių. Gruodžio 9 dieną, jau XX kartą šokėjai kviečia į modernaus šokio festivalį „Jausmų mugė“ mūsų mieste.

Į festivalį žada atvažiuoti stipriausi šio stiliaus kolektyvai iš visos Lietuvos – Kauno, Vilniaus, Mažeikių, Marijampolės, Nemenčinės. Tad bus kuo pasidžiaugti tiek organizatoriams, tiek žiūrovams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite