Angle down Atgal

Pagalba senoliams teikiama nenutrūkstamai

Kaip žinome, labiausiai šiuo sunkiu laikotarpiu pagalbos reikia seniems ir ligotiems bei vienišiems asmenims. Šią pagalbą visada teikė Socialinių paslaugų centras. Kaip jiems sekasi esant karantinui, kiek žmonių dirba, ar sulaukia pagalbos iš kitur, teiravomės šio paslaugų centro direktoriaus Liutauro Palaičio.

Pasak vadovo, šiuo metu aptarnaujami Kaišiadorių socialinių paslaugų centro klientai, taip pat Kaišiadorių savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu yra numatyta, kad Kaišiadorių socialinių paslaugų centras užtikrintų visą reikiamą socialinę pagalbą ir aprūpinimą maisto produktais bei kitomis būtiniausiomis priemonėmis vienišus, neįgalius ir/ar senyvo amžiaus asmenis, kai dėl jų ar jų šeimos narių karantinavimo ir kitų objektyvių priežasčių, to padaryti jie patys negali.

Kai su direktorium kalbėjomės kovo 23 dieną, tuo metu buvo aptarnaujam tik centro klientai. L. Palaitis patikino, kad dėl karantino jis nepastebėjo klientų skaičiaus pasikeitimo. Tik pabrėžė, kad yra ir naujų sprendimų dėl soc. paslaugų teikimo ir paslaugų nutraukimo. Pasak L. Palaičio, kol kas rajone kaip ir dirbę darbuojasi apie 150 socialinių darbuotojų. Direktoriaus teigimu, centro turimi automobiliai visi važiuojantys, darbuotojai turi minimalias apsaugos priemones. „Savo klientams kaip ir visuomet teikiame maitinimo ir aprūpinimo maisto produktais, namų ruošos, higienos priemones“,- sakė L. Palaitis.
Po pirmosios karantino savaitės buvo sulaukta įvairių skambučių, bet į atskirus, konkrečius užsakymus tai nesusiformavo. Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu soc. Paslaugų centras yra įpareigotas teikti paslaugas visiems negalią turintiems seniems žmonėms, jei, pasak direktoriaus, pageidavimų bus, jie bus išspręsti bei įgyvendinti.

Įvedus karantiną Soc. paslaugų centrui savo pagalbą pasiūlė įstaiga „Voluntarius”, taip pat dėl papildomos paramos ar pagalbos esant reikalui interesantus centras žada nukreipti Kaišiadorių „Caritui“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite