Angle down Atgal

Padėkota jaunimo komandai atstovavusiai rajoną jaunimo vasaros akademijoje

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė padėkojo rajono jaunimo komandai už Joniškio krašto atstovavimą, pasveikino su garbingu laimėjimu, pasidžiaugė komandos entuziazmu ir linkėjo sekančiais metais nenuleisti kartelės, o siekti dar daugiau, išsikelti aiškų tikslą – iškovoti pirmą vietą ir parvežti į Joniškį ne tik apdovanojimą, bet ir patį renginį.

Rajono meras taip pat padėkojo jaunimą lydėjusiems ir už jaunimo komandos parengimą atsakingiems vadovams: Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorei Vilmai Bartašienei ir komandos sporto vadovui Ruslanui Prokopenko. Jaunimo komandai už aktyvų dalyvavimą meras V. Gailius įteikė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštus.

Iš 20-ties dalyvavusių savivaldybių komandų, Joniškio rajono jaunimo komanda grįžo apdovanota Klaipėdos rajono savivaldybės diplomu varžybose „Sportiškiausia akademijos komanda“ užėmus garbingą III vietą. Komanda buvo sudaryta iš 6 Lietuvos šaulių sąjungos Šiaulių apskrities P. Plechavičiaus šaulių rinktinės Joniškio 606-osios kuopos šaulių (Joniškio) ir 6 Žagarės Neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) grupės narių (Žagarės ir Gaižaičių) jaunimo.

Rajono meras domėjosi jaunimo komandos patirtais įspūdžiais, kokie numatomi jaunimo planai ir veiklos vasarą, pasidalino su jaunimu savo prisiminimais. Merui svarbi buvo jaunimo nuomonė apie šiandienos aktualijas, kaip jaunimas jaučiasi vienoje ar kitoje mokykloje, taip pat kalbėta apie vykstančius egzaminus, kitais jaunimui aktualiais klausimais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite