Angle down Atgal

Padauginote alkoholio? Štai vienintelis būdas, kaip įveikti pagirias

Gydytojas atskleidė, kas, jo nuomone, yra vienintelis tikras būdas įveikti pagirias. Deja, šis būdas gali ne visiems patikti.

Australų gydytojas Karlas Kruszelnickis pasidalijo paprastu triuku, kaip po sunkios nakties nejausti pagyrių, tačiau pasak gydytojo, šis būdas kai kuriems gali būti pavojingas.

Gydytojas teigia, kad vėl išgerti truputį alkoholio gali padėti išvengti pagirių. Taip yra todėl, kad išgėrus daugiau alkoholio organizmas nepasisavina metanolio – toksiškos cheminės medžiagos, esančios alkoholyje. Vietoj to, jis verčia organizmą susidoroti su nauju etanoliu (pagrindine alkoholio dalimi).

Tačiau gydytojas įspėja, kad ilgainiui tai nėra naudinga. Ekspertas perspėja, kad kai kuriems žmonėms šis būdas gali patikti per daug, tokiu atveju gali išsivystyti alkoholizmas.

Nors šis būdas ir yra veiksmingas, vis dėlto yra ir saugesnių būdų, kaip išvengti pagirių. Gerkite daug vandens, valgykite, ką mėgstate, ir išsimiegokite – taip pagirias įveiksite greitai.

Žinoma, geriausias būdas išvengti pagirių – saikingai vartoti alkoholį. Prieš vartodami alkoholį, užpildykite skrandį angliavandenių ar riebalų turinčiu maistu, taip sulėtės alkoholio pasisavinimas, už tai būsite dėkingi ryte.

Be to, gali būti naudinga vengti tamsių gėrimų, kuriuose yra natūralių cheminių medžiagų, vadinamų giminingomis medžiagomis (priemaišomis), kurios dirgina smegenų kraujagysles ir audinius ir gali dar labiau pabloginti pagirias.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite