Angle down Atgal

Padangoje prie namų slėptos kanapės jaunuolius atvedė į teismą

Šiaulių apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje nusikalstamomis veikomis, susijusiomis su neteisėtu disponavimu narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, kaltinami du jaunuoliai – 21-erių radviliškietis ir 18-kos Pakruojo rajono gyventojas.

2018 metų pavasarį kaltinamas radviliškietis buvo sustabdytas policijos pareigūnų. Radviliškyje važiuodamas dviračiu jis su savimi vežėsi kanapių dervos, kurią kratos metu paėmė policijos pareigūnai. Atlikus kratą ir jaunuolio bute, rasta ir paimta psichotropinės medžiagos.

Ikiteisminį tyrimą atlikusiems Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnams jaunuolis įkliuvo dar kartą, kai pardavė narkotinių medžiagų tuo metu dar nepilnamečiui draugui. 21-erių kaltinamasis sutartą parduoti kanapių kiekį bandė slaptai ir saugiau perduoti pirkėjui. Dar vienuose savo namuose Pakruojo rajone keturis plastikinius maišelius su kanapėmis jis paslėpė su guminėje padangoje, esančioje prie įvažiavimo į gyvenamojo namo kiemą. Po daugiau nei pusvalandžio pirkėjas iš šios vietos prekes pasiėmė ir už tai atsiskaitė sumokėdamas 60 eurų.

Kratos metu gyvenamajame name Pakruojo rajone taip pat rasta ir paimta kanapių.

Abu kaltinamieji savo kaltę pripažįsta.

Pasak kaltinamojo – kanapių pardavėjo, tiek kanapių dervą, kurią vežėsi Radviliškio mieste, tiek namuose rastas kanapes jis užsiaugino pats, tame pačiame bute Radviliškyje, per keletą mėnesių. Prieš kelis metus Pakruojo turguje buvo įsigijęs kanapių sėklų, tai keletą jų pasėjo ir išaugo vienas daigas.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Šiaulių apygardos teismui.

Už neteisėtą disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti asmuo baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba bauda, arba areštu. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų, o už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą nepilnamečiams – laisvės atėmimu nuo trejų iki dvylikos metų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite