Pabaltijo badmintono čempionate Lietuvos atstovai užėmė dvi pirmąsias vietas

Vilnius

pixabay.com nuotr.

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt

58967

Savaitgalį pasibaigusiose 2018 metų Pabaltijo badmintono čempionato asmeninėse varžybose, kuriose susirungė Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Suomijos geriausi 13-mečių, 15-mečių ir 17-mečių amžiaus grupių badmintonininkai, pergalių gausa vėl džiugino Lietuvos jaunieji sportininkai.

13-mečių amžiaus kategorijoje aukso medalius iškovojo vaikinų dvejetų varžybose dalyvavę Markas Gedrimas ir Domas Pakšys, o tos pačios amžiaus grupės mišrių dvejetų varžybose pirmąją vietą užėmė Domas Pakšys ir Jogailė Kelečiūtė. 13-mečių vienetų varžybose geriausiai pasirodė antrąją vietą užėmęs Domas Pakšys. Jis tik finalinėje kovoje nusileido Suomijos sportininkui. Markas Gedrimas tenkinosi 5-8 vieta. Merginų vienetų varžybose Jogailė Kelečiūtė liko ketvirta, mažajame finale nusileidusi sportininkei iš Baltarusijos. Liepa Leonavičiūtė ir Augustė Stankevičiūtė pasidalijo 5-8 vietas.

15-mečių amžiaus grupėje Vilius Bagdanavičius mažajame finale nusileido Suomijos sportininkui ir užėmė ketvirtąją vietą. Šios amžiaus grupės merginų vienetų kategorijoje Monika Sukackaitė ir Viltė Paulauskaitė pasidalino 5-8 vietas. Vaikinų dvejetų kategorijoje ketvirtąją vietą užėmė Vilius Bagdanavičius ir Rapolas Grigaliūnas. Ketvirtąją vieta džiaugėsi ir merginų dvejetas - Viltė Paulauskaitė ir Monika Sukackaitė.

17-mečių amžiaus grupėje geriausią rezultatą pasiekė merginų dvejetų varžybų sidabro medaliais pasipuošusios Samanta Golubickaitė ir Gabija Mockutė. Vienetų varžybose Samanta Golubickaitė mažajame finale tik po itin atkaklios kovos nusileido antrajai turnyro raketei iš Baltarusijos ir galutinėje įskaitoje liko ketvirta. Vaikinų vienetų kategorijoje Simas Klioštoraitis pasidalijo 5-8 vietas.