Angle down Atgal

Paaiškės VIADA Mis Rally Žemaitija 2018 finalistės

Šiandien į Šiaulių Nissan autosaloną suvažiuos žavios vairuojančios merginos iš visos Lietuvos! Vyks atranka į konkurso-šou VIADA Mis Rally Žemaitija 2018 finalą, kuris vyks birželio 16 d. Kelmėje jubiliejinio Lietuvos ralio čempionato „VIADA Rally Žemaitija 2018“ etapo metu! Iš daugiau nei 100 užsiregistravusių merginų komisija atrinko 30. Jos visos labai skirtingos ir tikrai ypatingos, šio vakaro pusfinalio dalyves sieja tai, kad joms patinka automobiliai.

Tik 12-ai laimingųjų nusišypsos sėkmė sudalyvauti finale. Jų laukia išties turiningas laikas iki šio etapo. Finalistės filmuosis vieno geriausių saksofonistų Juozo Kuraičio dainos „Road to LOVE“ vaizdo klipe, dalyvaus renginiuose, joms vyks įvairios fotosesijos. Finaliniam etapui jos ruošis kartu su profesionalais. Komisijoje numatoma beveik 10 skirtingų narių: atlikėjas Deividas Bastys, „Mis Šiaulių studentė 2011“ nugalėtoja Salomėja Griciūtė, pačio ralio organizatoriai ir šių metų dalyviai, verslo atstovai, Šiaulių kultūros bei meno atstovai.

Šiandien atvykusių dalyvių, jų palaikymo komandų, svečių taip pat laukia atlikėjos, TV projektų "Lietuvos balsas" finalininkės, "Mes vieno kraujo" superfinalininkės", "Chorų karai" ir "Eurovizijos" dalyvės Živilės Gedvilaitės dainos, šokių grupės "Arabella Sunshine ladies" pasirodymas, jaunųjų talentų Kipro Makučio ir Vytautės Makutytės (X Faktorius) atliekami kūriniai, vyks fotosesija prie naujų Nissan automobilių ir pirmųjų paruoštų „VIADA Rally Žemaitija 2018“ dalyvių automobilių, loterija. Konkurso vedėja Raimonda Jagminaitė.

Šio konkurso-šou nugalėtoja turės galimybę ne tik su „Baltic Travel Service” keliauti į Monaką, bet ir tapti degalinių tinklo VIADA veidu, o nominantės savaitgalius leis su Nissan automobiliu, prabangiai ilsėsis „Imperial“ viešbutyje Vilniuje, sportuos „FitHouse“ klube Šiauliuose, prizų ir dovanų kasdien daugėja. Nugalėtoja taip pat galės puikuotis nuostabaus grožio, specialiai šiam konkursui sukurta karūna. Jos autorė žinoma medalių kūrėja Irina MY-MY iš Kauno (Medalika). Šio konkurso organizatoriai Kelmės ASK.

Kviečiame atvykti šiandien nuo 18 val. į NISSAN saloną Šiauliuose (Pramonės g. 24G). Tiesioginę renginio transliaciją galėsite stebėti naujienų portale Etaplius.lt!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite