Jono Poškaus nuotr.
Angle down Atgal

Paaiškėjo „VIADA Mis Rally Žemaitija 2018" finalistės (nuotraukų galerija)

Vakar Šiaulių „Nissan“ automobilių salone išrinktos 12 charizmatiškų moterų ir merginų , kurios birželio 15-16 d. Kelmėje vyksiančiame „Rally Žemaitija 2018“ varžysis dėl karūnos. Net 4 finalistės – gražuolės iš Šiaulių.

22 konkurso-šou dalyves, atrinktas iš įvairiausių miestų ir miestelių, Šiauliuose vertino kompetentinga komisija: viena iš „Rally Žemaitija 2018“ organizatorių Ingrida Savickienė, VIADA degalinių tinklo atstovė Olga Ochunova, „Baltic Travel Service“ atstovė Šiauliuose Aurelija Paulauskienė, atlikėjas Deividas Bastys, „Arabella“ šokių studijos vadovė Jelena Ageravičienė, žurnalistas Gediminas Beržinis, automobilių sporto renginių organizatorius Eugenijus Andriulis, „Mis Šiaulių studentė 2011" nugalėtoja Salomėja Griciūtė, Šiaulių „Nissan“ automobilių salono atstovas Giedrius Kriptavičius.

Komisija finalistes rinko pagal šiuos kriterijus: estetinė išvaizda, motyvacija, scenos judesys, žinios apie automobilius ir vairavimą.

Taigi, merginoms neužteko vien gražiai atrodyti ir gracingai judėti scenoje. Komisija jų teiravosi apie mėgstamiausius automobilius ir sportininkus, Lietuvoje ir pasaulyje vykstančias automobilių sporto varžybas. Maža to, savo žinias teko įrodyti ir darbais. Pavyzdžiui, per 20 sekundžių atidaryti greta stovėjusio „Nissan“ visureigio kapotą.

Dalyvės su užduotimis susitvarkė. Dauguma jų teigė besidominčios automobilių sportu ir dievinančios greitį. Gražuolių tarpe - automobilių sporto teisėja, motociklų sporto entuziastė ir netgi moterų kartingo varžybų čempionė.

Po beveik 4 valandas trukusio renginio, kurį praskaidrino šokių pasirodymai, dainos, o taip pat loterijoje išdalyti prizai, paaiškėjo 12 finalisčių.

Jomis tapo: Danielė Levickytė (Kelmė), Lina Kudrickė (Šiauliai), Eglė Chrapačaitė (Kaunas), Svajūnė Kačenauskaitė (Šiauliai), Dovilė Nekrošiūtė (Šiauliai), Ieva Šepetytė (Vilnius), Guoda Masaitytė (Šiauliai), Gintarė Dainytė. (Vilnius), Jekaterina Kobrina (Vilnius), Ieva Račaitė (Kelmė), Aušra Gudvalytė (Vilnius), Alana Špolianskaja (Vilnius), Kotryna Sadochaitė (Trakai), Vesta Klim (Vilnius).

Birželio 16 d. ištrinkta šio konkurso-šou nugalėtoja ne tik turės galimybę su „Baltic Travel Service" keliauti į Monaką, bet ir taps degalinių tinklo VIADA veidu, o nominantės savaitgalius leis su „Nissan" automobiliu, prabangiai ilsėsis „Imperial" viešbutyje Vilniuje, sportuos „FitHouse" klube Šiauliuose. Prizų ir dovanų kasdien daugėja. Nugalėtoja taip pat galės puikuotis nuostabaus grožio, specialiai šiam konkursui sukurta karūna. Jos autorė yra žinoma medalių kūrėja Irina MY-MY iš Kauno (Medalika). Šio konkurso organizatoriai Kelmės ASK.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite