Paaiškėjo stipriausi 2017 metų Vilkaviškio rajono savivaldybės spiningautojai

Marijampolė

2017 m. rugsėjo 30 d. Paežerių ežere (Vilkaviškis) įvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės spinigavimo iš valties pirmenybės Mero taurei laimėti. Šiose varžybose paaiškėjo, kas yra stipriausi 2017 metų Vilkaviškio rajono savivaldybės spiningautojai.

Surengtų pirmenybių tikslas – populiarinti sportinę žūklę tarp Vilkaviškio rajono savivaldybės gyventojų.

Pirmenybėms, kuriose galėjo dalyvauti tik buvę ir esami Vilkaviškio rajono savivaldybės gyventojai teisėjavo vyriausiasis teisėjas Viktoras Rybakas. Iš viso varžybose dalyvavo 18 žvejų, kurie sugavo 12,26 kg žuvų.

Pirmenybių nugalėtoju tapo Audrius Matukaitis, sugavęs 5,38 kg žuvų. Jis buvo apdovanotas Vilkaviškio rajono savivaldybės mero taure, kurią įteikė Savivaldybės vadovas Algirdas Neiberka. Antrą vietą užėmė Vidutis Launikonis, sugavęs 2,095 kg žuvų, o trečią vietą, sugavus 1,42 kg žuvų, laimėjo Valdas Mickevičius. Nugalėtojai apdovanoti pirmenybių medaliais.

Visiems pirmenybių prizininkams bei didžiausią žuvį, kuri svėrė 3,29 kg, sugavusiam Audriui Matukaičiui buvo įteiktos asmeninės dovanos.

Pirmenybes organizavo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius kartu su Vilkaviškio sportinės žūklės klubu.