Angle down Atgal

Paaiškėjo Pagėgių savivaldybės paplūdimio tinklinio sezono atidarymo turnyro nugalėtojai

Atšaukus karantiną Lietuvoje sporto aistruoliams atsivėrė sporto salės ir aikštynai. Pagėgių krašto tinklinio entuziastai ir svečiai, š.m. birželio 19 d. Benininkų laisvalaikio sporto aikštyne savo jėgas ir profesionalumą demonstravo Pagėgių savivaldybės vyrų, moterų paplūdimio tinklinio (2x2) sezono atidarymo turnyre.

Dėl čempionų vardo šiemet varžėsi 8 komandos. Komandą sudarė 2 žaidėjai, vyrai ir moterys varžėsi atskirai. Buvo žaidžiama iki dviejų laimėtų setų, moterys iki 15, o vyrai iki 21 taško.

Varžybų nugalėtoja vyrų tarpe, nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo, šiemet tapo komanda „MAŽOJI LIETUVA“ (Remigijus Špečkauskas, Dainius Maciukevičius). Antrą vietą iškovojo komanda „ŽUKŲ MALŪNAS“, trečioji atiteko komandai „VETERANAI“.

Tarp moterų taip pat vyko gražios ir įtemptos kovos. Čempionių taures iškovojo komanda „ GRET-LINA“ (Greta Bušniauskaitė, Lina Stanislovaitytė), pralaimėjusios tik vieną setą. Dėl trečios vietos aikštelėje susirungė komandos „SIMBA“ (Kamilė Gudaitytė, Augustė Pociutė) ir „SENBŪVĖS“ (Dovilė Valiukonytė, Greta Musvydienė), tačiau fortūna šįkart šypsojosi „SIMBA“ tinklininkėms.

Turnyro dalyvius pasveikino ir apdovanojimus nugalėtojams įteikė tinklinio klubo „SAMČIAMS – NE“ steigėja Rolanda Maciukevičienė, Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas.

Varžyboms teisėjavo Pranas Juodis ir Antanas Musvydas, laiką ir taškus skaičiuoti padėjo Rolanda Maciukevičienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite