Angle down Atgal

Paaiškėjo kelionės į Vatikaną laimėtojas

Nuo 2017 m. liepos 1 d. iki 2018 m. kovo 1 d. „3–4“ degalinėje vyko loterija „Laimėk kelionę dviem asmenims į Vatikaną“. Loterijos nugalėtoju tapo Šiaulių krašto gyventojas Gytis Stašelis.

Kelionė į Vatikaną – didysis prizas, tačiau loterijoje dalyvavę klientai laimėdavo ir nedidelių momentinių prizų: nuo kavos iki automobilio priedų. „Tokios nuolatos rengiamos loterijos yra itin mėgstamos mūsų klientų, nes net ir maža smulkmena suteikia žmogui džiugesio, praskaidrina kasdienybę“, – sako „3–4“ degalinės vadovė Angelė Lukošiūnienė ir priduria, kad loterijos dalyviai buvo itin aktyvūs. Kai kurie net po kelis sykius užsukdavo į degalinę ir pirkdavo mažesnį kiekį degalų vien tam, kad galėtų du kartus registruotis didžiajam prizui laimėti.

Kelionės į Vatikaną laimėtojas išaiškėjo, naudojant kompiuterinę programą. Juo tapo Šiaulių krašto gyventojas Gytis Stašelis. Gytis Vatikaną planuoja aplankyti kartu su drauge Deimante Dumbryte. Pora ne tik susipažins su Romos, Vatikano meno šedevrais, bet ir dalyvaus mišiose Šv. Petro aikštėje Verbų sekmadienio rytą. Mišias laikys popiežius Pranciškus.

Pasiteiravus, ar tikėjosi laimėti kelionę į Vatikaną, Gytis linksi galva. „Visada laikausi principo – dalyvauk ir laimėk. Džiaugiuosi, nes ne dažnai laimimi tokie dideli prizai, o įspūdinga kelionė dviese – tikrai ne kasdienis reikalas“, – sako Gytis.

Beje, šiuo metu „3–4“ degalinėje vyksta nauja loterija „Laimėkite degalų tiek, kiek pirkote“. Kas 2,5 mėnesio bus išrinkta net 15 laimingų asmenų, kurie laimės analogiškus degalų kiekius, kokius pirko. Tuo pat metu vyksta ir momentinė loterija, kurios prizai praskaidrins nuotaiką.

Linkime sėkmės!

„3–4“ degalinė

Topolio g. 1, Degučių k., Pakruojo r.

Darbo laikas: I–VII 00–24 val.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite