Angle down Atgal

Paaiškėjo daugiau aplinkybių apie Panevėžio rajone miežių lauke rastą panevėžiečio kūną

Vakar, apie 16.15 val., Panevėžio rajone, Kučių kaimo miežių lauke, rastas miręs, įrimo stadijoje 31 metų vyras, kuris nuo rugpjūčio 4 dienos buvo ieškomas kaip dingęs be žinios.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausiasis specialistas Tadas Martinaitis naujienų portalui JP sakė, kad mirusį vyrą policijos pareigūnai rado pasitelkę į pagalbą ir visuomenės atstovus.

„Miręs vyras – tai dingęs Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojas, kuris pradėtas ieškoti nuo rugpjūčio 4 dienos. Vyro kūnas ilgai išgulėjo po atviru dangumi, todėl bus atlikta ekspertizė. Ekspertai bandys nustatyti, nuo ko galėjo mirti žmogus“, – teigė komisariato specialistas.

Vyro kūną rado tarnybinis šuo

Naujienų portalui JP pavyko išsiaiškinti, kad kone savaitę ieškoto vyro kūną Panevėžio rajone rado policijos tarnybinis šuo Ivan Saulės vilkas (Bidžo).

Ivan Saulės vilkas (Bidžo).
Ivan Saulės vilkas (Bidžo).

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Renata Petruševičiūtė-Milaknė patvirtino, kaip tarnybinis šuo surado mirusio vyro kūną.

„Be tarnybinio šuns Bidžo pradingusio vyro ieškojo ir kolega Rimantas Taboka. Kučių kaimo javų laukuose pastebėjome juodą kojinę, o toliau, paėjus pagrioviu, radome baltą žiebtuvėlį, mėlynus akinius. Sulyginus akinius su nuotrauka, paaiškėjo, kad jie labai panašūs į dingusio ieškomo vyro akinius“, – pasakojo vyriausioji patrulė ir tęsė:

„Apie rastus daiktus pranešėme kolegoms. Pastebėjome, kad šuo Bidžo seka pėdsakais toliau ir už 150 metrų pradėjo loti. Priėjusi pamačiau vyriškos lyties lavoną. Jis buvo be rūbų, o šalia buvo marškinėliai ir trumpikės.“

V. Riaubiškis
V. Riaubiškis

Vyras buvo ramus ir nekonfliktiškas

Panevėžio ligoninės atstovas ryšiams su visuomene Vytautas Riaubiškis, patvirtino, kad pirmadienį surastas mirusio vyro kūnas ieškoto Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojo.

„Jis rugpjūčio 4 dienos ryte išėjo į darbą, bet jo nepasiekė. Kai jis neatvyko į darbą, kolegos susisiekė su tėvu ir buvo paskelbta paieška. Ligoninėje vyras dirba nuo šių metų vasario mėnesio. Kaip charakterizuoja kartu su juo dirbę kolegas, vyras buvo ramus ir nekonfliktiškas, dirbo pareigingai“, – sakė V. Riaubiškis ir apgailestavo dėl ištikusios bėdos.

Rimvydo Ančerevičiaus, BNS nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite