Angle down Atgal

Paaiškėjo aktoriaus Almanto Vaišnio mirties priežastis

Pirmadienio vakarą pasklidusi žinia apie aktoriaus Almanto Vaišnio mirtį sukrėtė jo artimuosius ir kolegas. Visai neseniai paaiškėjo vyro mirties priežastis.

Kaip skelbia portalas Lrytas.lt, 47-erių aktorius mirė dėl širdies veiklos sutrikimo. Šią žinią pranešė aktoriaus mama Alma Vaišnienė.

„Gydytojai parašė, jog mirė nuo širdies veiklos sutrikimo. Daugiau tikrai nieko nenorėčiau komentuoti“, – sakė A. Vaišnio mama.

Netikėtai mirusio aktoriaus A. Vaišnio artimieji pranešė, jog atsisveikinimas su aktoriumi vyks trečiadienį ir ketvirtadienį.

Norintys atsisveikinti su velioniu tai gali padaryti trečiadienį nuo 16 val. Prienuose, J. Zdebskio gatvėje esančiuose laidojimo rūmuose.

Karstas išnešamas ketvirtadienį 14 val. Aktorius bus palaidotas Prienų kapinėse.

Mišios už A. Vaišnį bus laikomos liepos 25 d. 8 val. Prienų Kristaus Apsireiškimo bažnyčioje. Aktoriaus artimieji prašo žiniasklaidos nefotografuoti ir nefilmuoti laidotuvių.

Pirmadienio vakarą buvo pranešta apie A. Vaišnio mirtį. Aktoriaus mirtis jo artimiesiems ir kolegoms buvo netikėta.

A. Vaišnys televizijos žiūrovams žinomas iš serialo „Naisių vasara“, kuriame vaidino kaimo girtuoklį ir peštuką Giedrių.

2002 m. A. Vaišnys baigė Lietuvos muzikos akademijos Aktorinio meistriškumo katedrą, vadovaujamą A. Latėno ir A. Savickaitės. Filmavosi Lietuvos televizijoje ir kino studijoje. 2003 m. priimtas į Juozo Miltinio dramos teatrą kaip aktorius.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite