Angle down Atgal

P. Urbšys ketvirtadienį taps Panevėžio miesto tarybos nariu

Vakar Vyriausioji rinkimų komisija pritarė buvusio parlamentaro Povilo Urbšio prašymui tapti Panevėžio miesto tarybos nariu. Spalį vykusiuose Seimo rinkimuose sutriuškintas ir į Seimą nepatekęs P. Urbšys prisieks jau šį ketvirtadienį vyksiančiame Tarybos posėdyje.

Tai naujienų portalui JP patvirtino Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sekretorius Mantas Navaruckis.  „Taip, P. Urbšys, kaip ir dar vienas naujas Tarybos  narys Lauras Jagminas, prisieks šį ketvirtadienį Tarybos posėdžio pradžioje“, – sakė M. Navaruckis.

P. Urbšys ir L. Jagminas ketvirtadienį prieš posėdį prisieks Tarybos salėje. Šiame posėdyje dalyvaus tik Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas ir VRK atstovas. Priesaika bus transliuojama internetu.

Į Panevėžio miesto tarybą dirbti ateinantis buvęs parlamentaras P. Urbšys, kaip visada, su naujienų portalu JP bendrauti nelinkęs, aiškindamas, jog bendrauja tik su objektyvia žiniasklaida.

Kai P. Urbšys nebepateko į Seimą spalį vykusiuose rinkimuose, politikas ilgai nesvarstė ir nutarė iš Panevėžio miesto tarybos patraukti savo politinio judėjimo narę E. Kosej. Pastaroji atsisakė Tarybos nario mandato ir savo vietą užleido P. Urbšiui. Tam šiandien savo posėdyje pritarė VRK.

„Taip, užleidžiu P. Urbšiui vietą. Apsispręsti nebuvo sunku. Juolab kad 2019 metų savivaldos rinkimuose jis sulaukė didžiausio rinkėjų palaikymo, bet tuomet pasirinko dirbti Seime, o man, pagal eilę, atiteko darbas Taryboje. Tikrai nesunku buvo atsisakyti Tarybos nario mandato – P. Urbšys yra brandesnis ir daugiau gali nuveikti Panevėžio labui“, – prieš savaitę naujienų portalui JP aiškino E. Kosej.

P. Urbšys dirbs frakcijoje „Kartu“. Jai taip pat priklauso Tarybos nariai Viktorija Polzunovaitė, Rimantas Ridikas ir Ričardas Bakanauskas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite