Angle down Atgal

Ozzy Osbourne'as paskelbė kovojantis su Parkinsono liga

Legendinis britų rokeris Ozzy Osbourne'as (Ozis Osbornas) antradienį paskelbė, kad serga Parkinsono liga, ir apibūdino savo „šokiruojančią“ pastarųjų vienų metų fizinę būklę.

Buvęs „Black Sabbath“ lyderis sakė, kad diagnozę išgirdo 2019 metų pradžioje pargriuvęs ir atsidūręs ligoninėje, kur jam buvo atlikta kaklo operacija. Per šią operaciją buvo pažeisti nervai.

„Visiems bus buvo baisiai sunku“, – televizijos laidai „Good Morning America“ sakė O. Osbourne'as ir pridūrė norintis išsklaidyti gandus, kad guli mirties patale.

„Toli gražu“, – sakė jis.

„Dabar jaučiuosi geriau, kai pripažinau faktą, kad sergu Parkinsono liga. Ir tiesiog tikiuosi, kad jie (gerbėjai) nenusimins dėl manęs, nes man jų reikia“, – pridūrė rokeris.

71 metų O. Osbourne'as papasakojo vartojantis „daugybę vaistų“ ir dėl operacijos, ir dėl Parkinsono ligos, bet laukia, kol vėl galės gastroliuoti.

Šiuo metu numatomi keturi koncertai Šiaurės Amerikoje nuo gegužės.

Be to, O. Osbourne'as antradienį socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė dainos iš savo būsimo albumo tekstą, įskaitant eilutę „Nepamiršk manęs blėstant spalvoms“.

Muzikantas pernai balandį atidėjo visus numatytus koncertus. Tuo metu paskelbtame pareiškime buvo sakoma, kad jis sveiksta po „sužeidimo, patirto neseniai gydantis pneumoniją“.

Vasarį „prieš metus buvau šokiruojančios būklės“, sakė O. Osbourne'as.

Parkinsono liga pažeidžia nervų sistemą ir gali nulemti drebulį, sustingimą, judesių sulėtėjimą ir negalėjimą aiškiai kalbėti.

Liga nėra mirtina, bet komplikacijos gali kelti pavojų gyvybei. Vaistų nuo Parkinsono ligos nėra.

O. Osbourne'o žmona Sharon (Šaron) sakė, kad balandį jie vyks į Šveicariją ieškoti tolesnio gydymo galimybių.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite