Angle down Atgal

Orų prognozė: po lietaus pliūpsnio - vasariška šiluma

Artimiausias porą dienų Lietuvoje mėgausimės daugiausia saulėtais ir sausais orais. Nedideli lietaus debesys nuotaiką drums nebent pietinio šalies pakraščio gyventojams.

Šiandien dieną numatomi mažai debesuoti orai, pietiniuose rajonuose galimas trumpas lietus su perkūnija. Pūs gūsingas šiaurės rytų vėjas.

Kaune bus apie 21, Vilniuje apie 20, Panevėžio apylinkėse apie 19 laipsnių šilumos. Šiauliuose ir pajūryje sušils iki 17 laipsnių.

Ketvirtadienį didesnių orų permainų nenumatoma. Naktį dangumi praplauks tik pavieniai debesys, bus be žymesnio lietaus. Temperatūra nakties valandomis sieks 7–11 laipsnių šilumos.

Dienos metu vyraus daugiausia giedras dangus, negausiai palis tik šalies pietuose. Išsilaikys žvarbus rytų, šiaurės rytų krypties vėjas.

Šiauliuose bus apie 17, Kaune apie 19 laipsnių šilumos. Vilniuje, Panevėžyje ir prie jūros termometrų stulpeliai pakils iki 18 laipsnių šilumos.

Penktadienį iš pietų į šalį atkeliaus gerokai drėgnesnių orų banga, lietus išplis į daugelį rajonų. Vietomis gali sugriaudėti perkūnija. Pūs apysmarkis šiaurės rytų vėjas.

Nakties metu temperatūra svyruos tarp 9–13 laipsnių šilumos.

Įdienojus Šiauliuose ir Panevėžyje sušils iki 19, Vilniuje ir Kaune iki 18 laipsnių. Pajūryje vyraus 17 laipsnių šiluma.

Savaitgalį temperatūra šoktels gerokai aukštyn. Šeštadienį vyraus debesuoti su pragiedruliais orai, tačiau dar daug kur palynos, vietomis su perkūnija.

Nakties valandomis numatoma 10–14 laipsnių šiluma. Dienos metu temperatūra kils iki 20–24 laipsnių šilumos.

Sekmadienį jau be žymesnių kritulių. Naktį bus apie 10–14, dieną apie 23–25 laipsnius šilumos.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite