Angle down Atgal

Oro drėkintuvai – svarbūs gerai savijautai

Kalbant apie tinkamą namų orą dažniausiai yra akcentuojamas reguliarus vėdinimas. Ir iš tikrųjų tai gali padėti išvengti netgi kai kurių susirgimų, kadangi nesudaromos palankios sąlygoms plisti virusams bei bakterijoms. Be to, tokiu būdu į vidų patenka daugiau deguonies, kuris svarbus kvėpavimui. Būtent dėl jo trūkumo neretai gali kankinti mieguistumo jausmas.

Tačiau neretai užmirštamas ir dar vienas svarbus aspektas, kuris turi ne ką mažesnę įtaką mūsų savijautai. Tai būtų oro drėgnumas, kurio pastovus lygis turėtų būti palaikomas kiekvienuose namuose. Ir tai ypatingai svarbu šaltuoju metų laiku. Kadangi šildymo įrenginiai ne tik sušildo namų orą, tačiau ir išgarina jame esančią drėgmę. O tai greičiausiai galime pajusti iš sausėjančių kvėpavimo takų. Tokiais atvejais reikėtų nedelsti ir pasirūpinti, jog prarasta drėgmė būtų vėl sugrąžinti ir taip išlaikytas pastovus jos lygis. Kadangi priešingu atveju tai gali turėti neigiamų padarinių sveikatai ir ilgainiui lemti nemalonius potyriu.

Patys paprasčiausi prietaisai, kurie turėtų tapti neatsiejama radiatorių dalimi

Žinoma, šiomis dienomis galima rasti ir labai modernių įrenginių, kurie gali automatiškai sekti drėgmės lygį namuose ir reaguoti į jo pakitimus. Tačiau yra ir gerokai paprastesnių bei ne ką mažiau veiksmingų variantų. Būtent tokie būtų pakabinami oro drėkintuvai. Ir kaip jau pats pavadinimas išduoda, jie yra kabinami tiesiai ant radiatoriaus. O tuomet jau veikia labai paprastai – kuo įrenginys labiau įšyla, tuo daugiau drėgmės yra išgarinama ir taip atstatomas jos balansas namuose. Kuris kitu atveju būtų paprasčiausiai prarastas. Be to, tokie keramikiniai oro drėkintuvai ne tik atliks savo tiesioginę funkciją, tačiau gali ir papuošti interjerą. Jų galima rasti pačių įvairiausių formų bei spalvų, todėl daugelis turėtų rasti sau tinkantį bei patinkantį variantą. O tuomet jis jau taps neatsiejama namų dalimi. Kuri vykdys nematomą, tačiau labai svarbią funkciją.

Oro drėkintuvai aromatizatoriai – du viename

Būtent toks apibūdinimas labiausiai tiktų šiam įrenginiui, kuris vienu metu atlieka dvi funkcijas. Pirmiausiai, jis periodiškai skleidžia vandens garus į aplinką, kurie užtikriną pastovų drėgmės lygį namuose ar patalpoje. Tačiau kartu namams yra suteikiamas ir malonus kvapas. Tam gali būti naudojami įvairiausi eteriniai aliejai, kurie garinami kartu su vandeniu ir išsiskiria į aplinką. Taip galima palaikyti pastovią gaivą naudojant vien tik ekologiškas medžiagas ir vieną įrenginį. Būtent dėl tokio universalumo šis variantas paskutiniu metu susilaukia ypatingo populiarumo ir yra naudojamas pakankamai plačiai.

Kaip veikia oro valytuvai drėkintuvai?

Jau pats pavadinimas gali išduoti, kad šie prietaisai ne tik drėkina orą, tačiau jį ir valo. Gali kilti natūralus klausimus, kuo gi gali būti užterštas namų oras. Tačiau jis nėra toks švarus kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio ir tą puikiai įrodo įvairios alergijos, kurios pasireiškia netgi namuose. Todėl toks įrenginys pasirūpina, kad iš oro būtų pašalintos nepageidaujamos dalelės, alergenai, bakterijos ir netgi virusai. Tą užtikrina gana sudėtinga sistema ir specialus viduje esantis filtras. O taip pat šis variantas papildomai veikia kaip ir oro drėkintuvai, kas svarbu kvėpavimo takams bei taip pat prisideda prie geros savijautos.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite