Sportas2019 m. Liepos 7 d. 15:23

Orientavimosi sporto meistrų pasaulio čempionate – šiauliečio triumfas

90431

Šeštadienį Latvijoje prasidėjo beveik savaitę truksiantis Pasaulio meistrų orientavimosi sporto čempionatas, kuriame varžosi beveik 3700 veteranų iš 42 šalių, o tarp jų – net 132 lietuviai.

Šiandien vykusioje sprinto rungtyje neįtikėtiną mesitriškumą pademonstravo ir pasaulio vyrų čempiono titulą 50 m. amžiaus grupėje iškovojo šiaulietis Svajūnas Ambrazas. Deja, dėl teisėjų kaltės rungtis buvo anuliuota - šiaulietis liko be medalio.

S. Ambrazas atstovauja Šiaulių orientavimosi sporto klubui „Sakas“. Aukštus rezultatus pademonstravo ir kiti čempionate dalyvaujantys šio klubo nariai.

Šiaulietė Evandželina Petukienė 45 m. amžiaus grupėje buvo dvidešimta, Ainė Ambrazienė - dvidešimt trečia iš 130 dalyvių.

Arimantas Petukas užėmė keturiasdešimt antrąją vietą vyrų 50 m. amžiaus grupėje iš 180 dalyvių.

Tomas Klicner iškovojo šeštą vietą V50c finale.
Marius Astrauskas 35 m. amžiaus grupėje užėmė dvidešimt aštuntą vietą.