Angle down Atgal

Oras namuose. Kuo gali padėti rekuperatoriaus įrengimas?

Siekiant sumažinti patalpų šilumos nuostolius - pastatų apšiltinimo metodai nuolat tobulėja. Dėl šios priežasties natūralus (gravitacinis) vėdinimas yra praktiškai neįmanomas. Dėl šių dalykų mūsų laikų modernieji namai yra tarsi uždaryti į didelį stiklinį indą, kuriame nėra gaivaus ir švaraus oro.

Vėdinimas, tai yra procesas, kuriuo metu yra pašalinamas panaudotas oras, o tuo pat metu – grynas lauko oras yra tiekiamas į patalpas. Priverstinis vėdinimas, tai mechaninis vėdinimas, kuriame tiksliai yra apibrėžtas ir nukreiptas oro judėjimas mechaninio įrenginio pagalba – rekuperatoriumi.

Rekuperatorius garantuoja – nepriklausomai nuo išorinių oro sąlygų (lauko temperatūros, vėjo) oro kaitą patalpoje. Todėl namuose yra atitinkamai geros kokybės tiekiamas oras, su mažu anglies dvideginio kiekiu ir drėgmės lygiu. Priverstinis vėdinimas suteikia galimybę visiškai kontroliuoti tiekiamo ir išmetamo oro srautą pagal esamus poreikius. Skirtingai vėdinamas turi būti kambarys, kuriame yra daug žmonių ir skirtingai miegamasis, kuriame miega du asmenys.

Priverstinis vėdinimas kartu su šilumos atgavimu užtikrina:

  • Oro tiekimo į patalpas valdymą ir kontrolę;
  • Šilumos taupymą;
  • Sveiką, aukštos kokybės orą su mažu anglies dvideginio kiekiu ir drėgme;
  • Filtruotą, aukštos kokybės orą, kuriame nėra jokių pagrindinių teršalų ar net mikrobiologinių priemaišų.

Rekuperatoriaus įsirengimo nauda yra vienareikšmiška. Taip suteikiama ilgalaikė kokybiško oro garantija.

Specdarbai.lt – tai profesionalų komanda, kuri jau 12 metų montuoja rekuperacines sistemas ir suteikia garantijas. Patikėkite įrenginių montavimą ekspertams ir mėgaukitės gaiviu bei kokybišku oru namuose.

rekuperatoriucentras.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite