Angle down Atgal

Orai: spalvingą rudenį merks lietus, tačiau jau neilgai

Šiomis dienomis vis sparčiau gamtai nusidažant rudeninėmis spalvomis lietaus banga keičia kitą, tad orai ne itin malonūs. Visgi, savaitei baigiantis krituliai palaipsniui išseks, tačiau orai gerokai atvės.

Šiandien šiaurės vakariniuose šalies rajonuose kritulių tikimybė bus mažesnė, čia gali ir saulės spinduliai pro debesis prasprūsti. Dažniau ir įkyriau palis pietiniuose ir rytiniuose šalies rajonuose.

Po pietų krituliai bus intensyvesni, lietaus banga pasistūmės giliau į šalį, tad palis daugelyje vietovių. Pūs nestiprus vakarų krypties vėjas.

Vilniuje ir Klaipėdoje dieną oras šils iki 14, Kaune ir Panevėžyje iki 13 laipsnių. Šiaulių apylinkėse bus apie 12 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktį vietomis, daugiausiai šalies rytuose, dar palis. Temperatūra svyruos tarp 5–10 laipsnių šilumos.

Dienos metu bus debesuota su pragiedruliai, rytinėje šalies dalyje lynos ir toliau, tačiau pavienių lietaus debesų pasitaikys ir kitur. Po pietų dažniau pradės lynoti ir šalies vakaruose. Pūs nestiprus vakarų, šiaurės vakarų krypties vėjas.

Vilniuje bus apie 11, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje apie 12 laipsnių šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 13 laipsnių.

Penktadienio naktį debesys praretės, temperatūra sparčiai žemės ir sieks 3–7, pajūryje 7–9 laipsnių šilumos.

Dienos metu vyraus nepastovus debesuotumas, daug kur nuvilnis lietus. Sustiprės vakarinių krypčių vėjas. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje oras šils iki 12, Šiauliuose ir Klaipėdoje iki 11 laipsnių.

Savaitgalį orai bus vėsesni, kritulių sumažės. Numatomas žvarbus šiaurės rytų krypties vėjas. Naktimis teliks vos 1–6 laipsniai šilumos, galimos šalnos, sekmadienio naktį vietomis ir silpnai neigiama temperatūra. Dienomis vyraus 7–10 laipsnių šiluma.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite