Angle down Atgal

Orai: savaitgalis atneš permainų

Penktadienį vasara nieko naujo neatneš: tik menkai debesuotą dangų ir karštį. Pūs silpnas pietų, pietryčių krypties vėjas.

Dienos metu Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose bus apie 29, Panevėžyje apie 30 laipsnių karščio. Klaipėdoje oras šils iki 27 laipsnių.

Šeštadienį jau bus permainų. Naktį vyraus ramūs ir mažai debesuoti orai. Paryčiais temperatūra kris iki 14–19 laipsnių. Tik Kuršių nerijoje naktį laikysis 20 laipsnių šiluma.

Dienos metu debesų palaipsniui daugės, po pietų pro pietvakarinius šalies rajonus atkeliaus kritulių ir perkūnijos debesys. Iki vakaro vasariškas lietus su perkūnija gali pasirodyti ne tik pietvakarinėje, pietinėje, bet ir vakarinėje bei centrinėje šalies dalyje.

Vienas kitas debesis gali nuklysti ir į pietrytinius šalies rajonus. Ramiausia bus šiaurės rytiniuose ir šiauriniuose šalies rajonuose.

Vietomis lietus gali būti gausus, perkūnijos metu prognozuojamas stipresnis pietinių krypčių vėjas. Kai kur, tikėtina, pabirs ir kruša. Šeštadienio popietę ir vakaro valandomis minėtose vietovėse būkite atidesni, ypač jei vasarosite gamtoje.

Diena bus ir vėl labai šilta. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje oras įkais iki 29 laipsnių. Šiauliuose bus apie 28, Klaipėdoje apie 26 laipsnius šilumos.

Sekmadienio naktį vietomis, o dieną daug kur varvės dangus, triukšmaus perkūnija. Naktį vyraus 13–19 laipsnių šiluma. Dienos metu karštis bus šiek tiek mažesnis. Vilniuje ir Kaune termometrai fiksuos 25, Šiauliuose ir Panevėžyje 26 laipsnius šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 22 laipsnių.

Pirmadienį išsilaikys panaši šiluma, dar daug kur nuvilnis vasariškas lietus, grūmos perkūnijos. Antradienį krituliai nesitrauks, tikėtina, jog jie bus intensyvesni, tačiau jau galėsime labiau atsigaivinti – karščiai atslūgs.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite