Angle down Atgal

Ruduo bjurs vis labiau – plūstels krituliai, vėliau ir šalnos

Savaitės pradžia dar bus ganėtinai šilta. Antradienį ir trečiadienį numatomi lietingi orai, stiprės vėjas. Antroje savaitės pusėje kritulių sumažės, tačiau plūstels gerokai šaltesni orai.

Šiandien dieną truputį palynos kai kur šiaurės vakariniuose šalies rajonuose, o vakare šalį pasieks jau įkyresni krituliai. Dienos metu vyraus nepastovus debesuotumas. Pūs nestiprus vakarinių krypčių vėjas. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje oras šils iki 13 laipsnių. Šiauliuose ir Klaipėdoje bus apie 12 laipsnių šilumos.

Antradienis šalyje nebus malonus – vyraus vėsoki ir lietingi orai. Nakties valandomis daugelyje vietovių lis, temperatūra sieks 2–8 laipsnius šilumos, vėsiausia bus Žemaitijoje, kai kur dirvos paviršiuje galimos ir šalnos. Prie jūros laikysis 8–10 laipsnių šiluma. Dienos metu daug kur krituliai tęsis ir toliau. Mažesnė jų tikimybė numatoma šiaurės vakariniuose ir šiauriniuose šalies rajonuose. Pūs juntamesnis šiaurės rytų krypties vėjas. Vilniuje ir Klaipėdoje oras šils iki 11, Kaune iki 10 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 9 laipsnius šilumos.

Trečiadienį tęsis apniukę ir lietingi orai, negana to, dar labiau įsismarkaus nepastovios krypties vėjas. Naktis bus kiek šiltesnė, vyraus 7–13 laipsnių šiluma. Dieną vėjo gūsiai stiprės iki 15–19 metrų per sekundę. Temperatūra kils aukščiau, tačiau vargiai tai pajusime. Vilniuje ir Kaune termometrai fiksuos 15 laipsnių šilumos. Šiauliuose bus apie 11, Panevėžyje ir Klaipėdoje apie 12 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį šiauriniai ir vakariniai šalies rajonai dar gali sulaukti kritulių, o kitos šalies vietovės jau gali tikėtis pragiedrulių. Naktį temperatūra sieks 5–11 laipsnių šilumos. Dieną Vilniuje ir Kaune oras šils iki 13 laipsnių. Šiauliuose bus apie 9, Panevėžyje ir Klaipėdoje apie 10–11 laipsnių šilumos.

Penktadienio naktį kai kur trumpai palis, orai atvės, vietomis numatomos šalnos. Temperatūra svyruos tarp 0–7 laipsnių šilumos. Dieną kritulių tikimybė maža, numatomi pragiedrėjimai. Pūs vėsokas šiaurės rytų krypties vėjas, temperatūra kilti neskubės. Vilniuje ir Kaune oras šils iki 8, Klaipėdoje iki 9 laipsnių. Šiauliuose bus apie 5, Panevėžyje apie 7 laipsnius šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, šeštadienį išsilaikys šaltoki orai, naktį vyraus šalnos, dieną temperatūra nesieks 10 laipsnių šilumos, numatomi pragiedruliai. Sekmadienį temperatūra keisis mažai, orai bus ganėtinai panašūs, tik vakarinę šalies dalį jau pasieks krituliai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite