Angle down Atgal

Orai: po niūraus trečiadienio – temperatūros šuolis

Savaitės pradžioje lepinę saulės spinduliai šiandien slėpsis už debesų. Trečiadienis bus niūresnis, pūs juntamesnis pietryčių krypties vėjas, kurio stipresni gūsiai, apie 10 metrų per sekundę, numatomi prie jūros.

Vietomis iš pilko dangaus gali truputį padulksnoti lietus, o temperatūra nelabai kuo skirsis nuo antradienio reikšmių.

Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 12, Kaune ir Klaipėdoje iki 13 laipsnių.

Nuo ketvirtadienio į šalį pradės plūsti šiltesni orai

Ketvirtadienio naktį debesys retės, dar daug numatomos šalnos, temperatūra svyruos tarp 3–8 laipsnių šilumos, šilčiausia bus prie jūros.

Dienos metu vėl džiugins saulės spinduliai ir maloni šiluma, tad diena bus graži ir ganėtinai šilta. Pūs vidutinio stiprumo rytų krypties vėjas.

Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras sušils iki 16, Kaune ir Klaipėdoje iki 17 laipsnių.

Penktadienio naktį šalnų tikimybė jau sumažės, temperatūra bus aukštesnė ir svyruos tarp 4–8 laipsnių šilumos, prie jūros bus apie 10 laipsnių šilumos. Nakties ir ryto metu keliuose teks būti atsargesniems, kadangi tvyros rūkas.

Dieną temperatūra stiebsis dar aukščiau nei ketvirtadienį, vietomis oras sušils iki 20 laipsnių. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje vyraus 18, Kaune 19 laipsnių šiluma. Klaipėdoje oras šils iki 17–18 laipsnių.

Šilta, bet...

Šeštadienis taip pat bus šiltas, naktį šalnos atsitrauks, tačiau jau prireiks skėčio.

Antroje nakties pusėje į šalį plūstels krituliai, ryto valandomis, tikėtina, vietomis palis gan nemažai.

Po pietų intensyvesnis lietus pasitrauks labiau į šiaurės rytus, o likusioje šalies dalyje bus ir pragiedrulių, bet vis dar palynos. Taip pat sustiprės ir vėjas, kuris suksis iš pietų, pietvakarių.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite