Angle down Atgal

Orai: permainos čia pat – beliks tik mėgautis

Niūrus ir lietingas ketvirtadienis jau praeityje – nuo šiandien iki pat savaitgalio pabaigos šalyje numatomi šiltesni ir sausesni orai.

Tiesa, šiandien saulėtas dangus lepins ne visus, kiek daugiau debesų sukiosis šiaurinėje šalies dalyje, čia kai kur gali negausiai palynoti. Numatomas nestiprus pietų krypties vėjas.

Vilniuje ir Kaune oras sušils iki 17, Panevėžyje iki 16 laipsnių. Šiauliuose ir Klaipėdoje bus apie 14 laipsnių šilumos.

Tiek šeštadienį, tiek sekmadienį šalyje numatomi labai panašūs orai. Bus šilčiau, daugelyje vietovių numatomas menkas debesuotumas, o negausių kritulių sulauks nebent šiaurės vakariniai ir šiauriniai šalies rajonai.

Naktimis vietomis suboluos rūkas, temperatūra svyruos tarp 7–13 laipsnių. Pūs vidutinio stiprumo pietinių krypčių vėjas.

Dienomis kai kur temperatūra pasistiebs ir iki 19 laipsnių. Vilniuje ir Panevėžyje vyraus 17, Kaune 18 laipsnių šiluma. Šiauliuse ir Klaipėdoje bus apie 15–16 laipsnių šilumos.

Pirmadienį kai kurias vietoves pamalonins dar didesnė šiluma. Pagal dabartinius duomenis, Vilniuje ir Panevėžyje bus apie 18, Kaune apie 19 laipsnių šilumos. Šiauliuose oras sušils iki 17, Klaipėdoje iki 14 laipsnių. Visgi, vietomis debesų gretos jau bus didesnės, vyraus pietų, pietvakarių krypties vėjas.

Antradienį šiluma šiek tiek atslūgs, jau daug kur palis, pūs stipresnis vakarinių krypčių vėjas.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite