Angle down Atgal

Orai: nei šios savaitės pabaigoje, nei kitos pradžioje žiemos ­­­– nė kvapo

Kalendoriuje jau gruodžio 20-oji, o laukiantiems šalčių ir sniego gerų žinių kaip nėra, taip nėra. Panašu, kad artimiausiomis dienomis niekas ir nesikeis.

Šiandien šalyje daug kur dangų niaukstys pilki debesys, tačiau žymesnių kritulių nebus, vietomis rūkas taip ir neišsisklaidys. Didžiausia pragiedrulių tikimybė vyraus vakarinėje šalies dalyje. Numatomas apysmarkis pietų, pietryčių krypties vėjas.

Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 4–5, Kaune ir Klaipėdoje – iki 6 laipsnių.

Šeštadienio naktį ir rytą debesuotumas bus mažas, temperatūra svyruos tarp 1–4 laipsnių šilumos. Vietomis suboluos rūkas.

Dieną debesuotumas palaipsniui didės, vakarėjant pro vakarinius šalies rajonus atkeliaus lietus. Išsilaikys vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas.

Vilniuje ir Kaune bus apie 6, Klaipėdoje – apie 7 laipsnius šilumos. Šiauliuose oras šils iki 4, Panevėžyje – iki 5 laipsnių.

Sekmadienis bus lietingas, pūs nestiprus nepastovios krypties vėjas. Naktį vyraus 2–5 laipsnių šiluma. Dieną numatoma panaši šiluma kaip ir šeštadienį.

Pirmadienis taip pat bus šiltas, vietomis truputį palis. Šv. Kūčių dieną didesnių permainų nebus – varvės dangus, vyraus gruodžiui nebūdinga šiluma.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite