Angle down Atgal

Orai: lapkritis stebins ir toliau – šiluma nesitrauks

Šiandien dieną – kaip ir nieko naujo. Kai kur numatomi nedideli pragiedrėjimai, bet dangų dažniausiai niaukstys debesys, daug kur nuvilnis lietus. Toks tipiškas lapkričio oras, tačiau...

Tačiau šiluma bus gerokai aukštesnė nei įprasta tokiu metu. Ir panašu, kad iki pat savaitės pabaigos ji neskubės trauktis.

Šiandien daug kur šalį palaistys tai ilgiau, tai trumpiau trunkantis lietus. Pūs apysmarkis pietų, pietvakarių krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune oras šils iki 10 laipsnių. Šiauliuose bus apie 8, Panevėžyje ir Klaipėdoje apie 9 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį su pertraukomis palis daugelyje šalies vietovių. Išsilaikys pietvakarių, pietų krypties vėjas, kuris dieną susilpnės. Vietomis debesys praretės, tad pasitaikys ir pragiedrulių. Nakties valandomis temperatūra pažemės iki 3–7 laipsnių šilumos. Kai kur suboluos rūkas.

Dienos metu Vilniuje ir Klaipėdoje oras šils iki 9, Kaune ir Panevėžyje iki 8 laipsnių. Šiauliuose bus apie 7 laipsnius šilumos.

Penktadienio naktis bus vėsesnė, tačiau dieną temperatūra sparčiai kils. Nakties metu bus apie 0–5 laipsnius šilumos, kai kur šiauriniuose šalies rajonuose gali grybžtelti ir silpnas minusas, keliuose derėtų būti atidesniems. Matomumą taip pat blogins ir rūkas, vietomis jis bus gan tirštas.

Dieną žymesnio lietaus nenumatoma, pūs silpnas pietryčių krypties vėjas, galimi pragiedruliai. Vilniuje, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras šils iki 10, Šiauliuose ir Kaune iki 9 laipsnių.

Poilsio dienomis atšalti neskubės

Savaitgalį vėl daug kur protarpiais palis, ypač šeštadienį, sustiprės vėjas, tačiau orai ir toliau bus šilti.

Dienomis kai kur termometrai gali fiksuoti 12 laipsnių ar net didesnę šilumą.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite