Angle down Atgal

Orai: į šalį atkeliauja šiltos permainos

Antroje savaitės pusėje temperatūra Lietuvoje kasdien kils vis aukščiau. Savaitgalis numatomas ganėtinai gražus ir vasariškai šiltas.

Šiandien dieną dangumi praplauks tai didesni, tai mažesni debesys, didesnė kritulių tikimybė vyraus vakarinėje šalies dalyje. Pūs vidutinio stiprumo vakarinių krypčių vėjas. Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 20, Kaune ir Panevėžyje apie 21 laipsnį šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 19 laipsnių.

Penktadienio naktį debesys sklaidysis, vietomis keliuose matomumą mažins subolavęs rūkas. Temperatūra sieks 8–13 laipsnių šilumos, pajūryje bus apie 15 laipsnių šilumos. Dienos metu bus daugiau saulės spindulių, nors iš praplaukiančių debesų kai kur dar gali palyti. Pūs pietinių krypčių vėjas. Vietomis oras įkais iki 25 laipsnių. Vilniuje bus apie 22, Kaune apie 24 laipsnius šilumos. Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras šils iki 23 laipsnių.

Šeštadienį laipsniu kitu bus dar šilčiau, tačiau išsilaikys trumpo ir negausaus lietaus tikimybė. Nakties valandomis vyraus 11–16 laipsnių šiluma. Dieną Vilniuje oras šils iki 23, Kaune iki 25 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 24, Klaipėdoje apie 22 laipsnius šilumos.

Sekmadienis taip pat bus vasariškai šiltas, žymesnių permainų nenumatoma. Vakarinėje šalies dalyje iš pavienių debesų galimas nedidelis lietus. Naktį temperatūra svyruos tarp 12–16 laipsnių šilumos. Dieną Vilniuje termometrai fiksuos 24, Kaune 26 laipsnius šilumos. Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras šils iki 25 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, pirmadienis taip pat bus šiltas, vietomis oras įkais iki 27 laipsnių, tačiau dieną į šalį atkeliaus lietaus ir perkūnijos debesys. Nuo antradienio jau bus vėsiau, dažniau palis.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite