Angle down Atgal

Orai: geriau nebūna – laukia svajonių savaitgalis

Mėgstantiems vasarišką šilumą ir saulėtą dangų geriau ir būti negali – laukia itin vasariškas savaitgalis, kuriuo beliks tik mėgautis. Dienomis vietomis oras įkais iki 29 laipsnių.

Šiandien kritulių nenumatoma, didesnėje šalies dalyje bus giedra. Vyraus nestiprus šiaurės rytų krypties vėjas.

Dienos metu Vilniuje ir Kaune oras šils iki 26, Panevėžyje iki 25 laipsnių. Šiauliuose ir Klaipėdoje bus apie 24 laipsnius šilumos.

Šeštadienio naktį debesys netrukdys grožėtis žvaigždėtu dangumi. Beje, pasinaudokite tokiomis naktimis, kad galėtumėte išvysti sidabriškuosius debesis ir kometą Neowise.

Temperatūra naktį svyruos tarp 13–17 laipsnių šilumos.

Dieną termometrų stulpeliai sparčiai kils, žymesnių kritulių nenumatoma, o dangumi plauks nedideli debesys. Dvelks silpnas rytų, šiaurės rytų krypties vėjas.

Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje oras įkais iki 27 laipsnių. Šiauliuose bus apie 26, Klaipėdoje apie 24 laipsnius šilumos.

Freepik.com  nuotr.
Freepik.com nuotr.

Sekmadienį Lietuvoje išsilaikys itin šilti orai. Naktis bus rami ir menkai debesuota, vyraus 13–17 laipsnių šiluma.

Dienos metu temperatūra vėl šoktels į viršų, vyraus panaši šiluma kaip ir šeštadienį. Visgi, įdienojus debesų vietomis bus daugiau, kai kur, tikėtina šiaurės vakarinėje, vietomis rytinėje šalies dalyje, gali trumpai palyti. Numatomas nestiprus rytinių krypčių vėjas.

Vilniuje ir Kaune bus apie 27, Panevėžyje ir Šiauliuose apie 26 laipsnius šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 24 laipsnių.

Pirmadienį didesnėje šalies dalyje ir toliau išsilaikys mažai debesuoti ir itin šilti orai, tačiau vietomis popietinėmis ir vakaro valandomis tvenksis daugiau debesų, iš kurių palis, griaudės perkūnija.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite