Angle down Atgal

Orai: būkite atidūs – šalį pasieks griausmingos permainos

Šiandien, pradedant vakariniais šalies rajonais į šalį atkeliaus drėgnos permainos. Iš vakarų į rytus keliausiantys debesys lietumi palaistys daugelį šalies vietovių.

Vietomis lietus bus gausus, jį lydės kruša, perkūnija ir stipresni vėjo gūsiai. Pirmoje dienos pusėje gausesni krituliai vyraus Žemaitijoje, o apie vidurdienį ir po pietų – šie reiškiniai stipriau pasireikš centriniuose ir rytiniuose šalies rajonuose, bei kai kur pietinėje šalies dalyje.

Vietomis dėl smarkaus lietaus gali būti užsemtos gatvės, o smarkus vėjas gali aplaužyti ir medžių šakas, tad būkite atidūs.

Vilniuje dieną oras spės sušilti iki 21 laipsnio, čia neramūs orai atkeliaus po pietų. Kaune bus apie 19, Panevėžyje apie 18 laipsnių šilumos. Šiauliuose vyraus 16, Klaipėdoje 17 laipsnių šiluma.

Trečiadienį iš praplaukiančių debesų dar daugelis vietovių sulauks lietaus. Pūs vidutinio stiprumo šiaurės vakarų krypties vėjas.

Naktį vyraus 8–13 laipsnių šiluma. Dieną Vilniuje ir Panevėžyje bus apie 19, Kaune ir Šiauliuose apie 20 laipsnių šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 18 laipsnių.

Ketvirtadienį temperatūra šalyje stiebsis aukščiau. Numatomas nepastovus debesuotumas, naktį kai kur, dieną daug kur trumpai palynos. Išsilaikys vidutinio stiprumo šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas.

Naktį bus apie 9–14 laipsnių šilumos. Dieną Vilniuje ir Šiauliuose termometrai fiksuos 22, Kaune ir Panevėžyje 23 laipsnius šilumos. Klaipėdoje vyraus 19 laipsnių temperatūra.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite