Angle down Atgal

Onkologai kreipėsi į visuomenę: „Per pandemiją neužmirškite ir kitų ligų“

Esant sudėtingai epidemiologinei situacijai dėl Covid-19 Šiaulių regione, onkologų komanda pastebėjo mažėjantį pacientų srautą, atvykstantį į viešosios įstaigos Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos kliniką.

Stebimas tiek pirmą kartą besiregistruojančių su objektyviai įtariamu onkologiniu susirgimu pacientų, tiek tų, kurie turėtų atvykti ilgalaikiam stebėjimui dėl onkologinės ligos.

Onkologai kreipėsi į gyventojus ir ragina neatidėlioti svarbių vizitų:

„Norime paraginti visus Šiaulių miesto ir rajono gyventojus neužmiršti kitų ligų, aktyviai dalyvauti profilaktinėse programose dėl onkologinių susirgimų, atlikti profilaktinius sveikatos patikrinimus bei tęsti ilgalaikį stebėjimą, kad onkologiniai susirgimai neišplistų“.

Pacientai, kuriems įtariamas onkologinis susirgimas, pvz.: atlikus rentgeno nuotrauką ar echoskopiją, su šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimu turi registruotis į Onkologijos kliniką konsultacijai, kur, esant poreikiui, bus užsakyti papildomi tyrimai ir paskirtas reikiamas gydymas.

Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinika vykdė veiklą viso karantino metu ir priėmė ne tik pacientus, kuriems buvo naujai nustatytas onkologinis susirgimas ar buvo paskirtas gydymas, bet ir pacientus, pageidavusius tęsti gydymą Šiauliuose, nors jiems prieš tai taikytas gydymas kitose Lietuvos ligoninėse.

Pasipildęs naujais specialistais Onkologinės klinikos kolektyvas yra pasiruošęs priimti pacientus ir pandemijos akivaizdoje.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite