Angle down Atgal

Olimpiadų nugalėtojų išvyka

Birželio 6 d. Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai – dalykinių olimpiadų pirmųjų vietų laimėtojai, kaip ir kasmet, dalyvavo Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus jiems padovanotoje išvykoje.

Šį kartą kelionei buvo pasirinktas Dainavos kraštas. Mokiniai plaukė laivu „Druskininkai“ Nemuno upe į Liškiavą, aplankė sakralinės architektūros ansamblį, Švč. Trejybės bažnyčią, užkopę į Liškiavos piliakalnį, pasigrožėjo puikiu gamtovaizdžiu.

Po to vyko į legendomis apipintą senąją Dzūkijos sostinę Merkinę. Šio unikalaus miestelio muziejuje klausėsi krašto istorijų, susipažino su šiuolaikiškai įrengta ekspozicija, aplankė seniausią Dainavos krašto bažnyčią, užkopė į rašytojo V. Krėvės padavimuose aprašytą piliakalnį ir pasigrožėjo didingu gamtos vaizdu – plačiai ir ramiai plukdančiu savo vandenis Nemunu ir į jo prieglobstį skubančiu Merkiu.

Šiltas, bet smarkus vasaros lietus sutrukdė aplankyti paskutinį šios kelionės objektą – Merkinės apžvalgos bokštą, bet nesudrumstė geros nuotaikos. Kupini įspūdžių, pagilinę istorijos, geografijos, literatūros žinias, ekskursijos dalyviai vakare sėkmingai pasiekė Kauną.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite