„Olimpas“ vis tik įveikė „Omegos“ krepšininkus

Plungė

Reporteris UgnėŠaltinis: Etaplius.lt

60146

Lapkričio 9 dieną UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje Plungės „Olimpas“ pasitiko vieną stipriausių RKL komandų - Kauno r. „Omegą“. Abi komandos – tiek „olimpiečiai“, tiek „Omega“ - dar nebuvo patyrusios nė vieno pralaimėjimo. Tad žiūrovų laukė išties intriguojanti kova.

Aikštės šeimininkai „griebė jautį už ragų“: šovė į priekį ir pirmojo kėlinuko viduryje susikrovė didžiausią rungtynėse 11 taškų pranašumą - 21:10. Tačiau toks varžovų akibrokštas greitai išbudino „Omegos“ krepšininkus, kurie puikiai pabaigė kėlinuką ir jo pabaigoje jau alsavo varžovams į nugaras - 18:21.Tiesa, netrukus žemaičiams pavyko susigrąžinti iniciatyvą, tačiau prieš pat didžiąją pertrauką „Olimpo“ atstovai pramiegojo dar vieną varžovų spurtą, po kurio svečiai net buvo įgiję apčiuopiamą šešių taškų pranašumą - 37:31. Vis tik „Omegos“ dominavimas tęsėsi neilgai. Po didžiosios pertraukos „Olimpo“ vyrai pertvarkė savo žaidimo schemas, susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir iki pat susitikimo pabaigos nebeleido varžovams mėgautis pirmaujančiųjų vaidmeniu.

Nors naujojo trenerio Giedriaus Pečiulionio vedami „Omegos“ krepšininkai išlaikė intrigą ir kovojo iki galo, tačiau Plungės atstovai išsaugojo įgytą pranašumą ir, nuaidėjus finalinei sirenai, šventė pelnytą pergalę rezultatu 69:65.

Plungiškių komandoje geriausią pasirodymą pademonstravo Tomas Domarkas. Jis pelnė 21 tašką, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus. Dovydas Daubaris prie komandos rezultato prisidėjo 16 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų. Modestas Jurkaitis įmetė 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Kauno r. „Omegos“ komandoje Ignas Ryla (7) įmetė 12 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų. Gytis Brazauskas (37) pelnė 15 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų. Paulius Leščinskas (34) prie komandos rezultato prisidėjo 10 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 14 naudingumo balų.

Tai buvo jau penktoji Plungės ekipos pergalė iš eilės, leidusi „Olimpui“ tapti vienvaldžiu A diviziono lyderiu.

Kitose varžybose, lapkričio 16 dieną, Plungės „Olimpas“ išvykoje susitiks su Raseinių komanda, o lapkričio 17 dieną 16 valandą UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje „olimpiečiai“ rungsis su Panevėžio „Bangene – Aivera“. Būtinai ateikite palaikyti savo komandą. Renginio televizija – Žemaitijos televizija.