Angle down Atgal

NŽT ir Savivaldybė sutarė, kaip užbaigti žemės paėmimo dviračių takui procedūras

Kretingos rajono savivaldybėje apsilankęs Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos (NŽT) direktorius Laimonas Čiakas, jo pavaduotojai Algis Bagdonas, Saulius Mocevičius ir kiti šios tarnybos darbuotojai, NŽT Kretingos skyriaus vedėjas Dalius Vitkus su specialistais ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Povilas Černeckis su atsakingais Savivaldybės darbuotojais sutarė dėl tolimesnių veiksmų, kurie pagreitins būsimo dviračių tako nuo Kretingos į Vydmantus procedūras.

Iš Vilniaus į Kretingą atvykusi NŽT vadovybė susitikime pabrėžė suprantanti šio projekto svarbą Kretingos gyventojams ir geranoriškai diskutavo apie visas galimas alternatyvas, siekiant kuo greičiau užbaigti žemės paėmimo visuomenės poreikiams klausimą.

Procedūros stringa dėl persidengusių dviračių tako ir privačios žemės sklypų ribų. Atsiradusios problemos siejamos su VĮ Registrų centro priimtais sprendimais. Kadangi Registrų centro atstovai birželio 6 d. susitikime dalyvauti negalėjo, NŽT direktorius L. Čiakas patikino, kad dar šį mėnesį organizuos susitikimą su šios įstaigos vadovybe Vilniuje dėl Kretingos visuomenės poreikiams paimamos žemės projekto.

Susitikime priimtas sprendimas ištaisyti technines klaidas detaliajame plane suvienodinant koordinates su dviračių tako specialiajame plane nurodytomis koordinatėmis. Šiame procese geranoriškai bendrauti sutinka ir privačių žemės sklypų savininkai.

Taip pat susitarta, kad NŽT Kretingos skyrius sprendimus paimti žemę visuomenės poreikiams priiminės dalimis tiems sklypams, kurie jau įregistruoti Registrų centre. Tai suteiks galimybę Savivaldybei pradėti atsiskaitymą su savininkais už visuomenės poreikiams paimtą žemę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite