Angle down Atgal

Nyderlanduose surasta šeima, rūsyje laukusi „pasaulio pabaigos“

Nyderlandų policija viename atokiame ūkyje, rūsyje, surado tėvą ir šešis suaugusius jo vaikus, kurie ten, kaip pranešama, beveik dešimtmetį „laukė pasaulio pabaigos“, antradienį pranešė pareigūnai.

Tėvas ir 18–25 metų vaikai slėpėsi netoli Reinervoldo kaimo šiaurinėje Drentės provincijoje.

Vietos žiniasklaida pranešė, kad šeima buvo surasta, kai vienas iš sūnų sutrikęs nuėjo į barą netoliese, išgėrė penkis bokalus alaus ir paprašė pagalbos, pareiškęs, kad lauke nebuvo devynerius metus.

„Niekada nebuvau susidūręs su tokiais dalykais“, – spaudos konferencijoje sakė vietos meras Rogeris de Grootas (Rogeris de Grotas).

„Policija pradėjo tyrimą gavusi pranešimą iš asmens, kuris buvo susirūpinęs dėl tų žmonių gyvenimo sąlygų“, – nurodė meras.

„Jie gyveno izoliuotą gyvenimą“, – sakė jis ir pridūrė, kad šeima sodyboje gyveno pastaruosius devynerius metus, o keli vaikai apskritai nebuvo oficialiai įregistruoti.

Vietos televizija „RTV Drenthe“, kuri pirmoji paskelbė naujienas, pranešė, kad šeima „rūsyje gyveno daug metų, laukdama „pasaulio pabaigos“.

Kai kurie iš išvaduotų asmenų „nė nenutuokė, kad esama kitų žmonių“, priduriama pranešime.

Atvykę policijos pareigūnai surado už spintelės paslėptus laiptus, vedančius į rūsį, kur slėpėsi šeimos tėvu vadinamas vyras ir penki numanomi jo vaikai.

Šeima neturėjo kontaktų su išoriniu pasauliu ir visiškai išsilaikė iš daržo bei ožkos, pranešė „RTV Drenthe“.

„Tėvas prieš kelerius metus patyrė insultą ir gulėjo lovoje. Jokių jo žmonos ženklų nebuvo“, – sakoma pranešime.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite