Angle down Atgal

NVSC: koronaviruso atvejai fiksuoti gamybos įmonėse, ugdymo įstaigose, ligoninėse ir bibliotekose

Pastarąją Lietuvoje patvirtinti 356 nauji koronaviruso (COVID-19) atvejai, nuo šios infekcijos mirė 9 žmonės, sekmadienį pranešė Statistikos departamentas. Naujų atvejų skaičius per 14 dienų, tenkantis 100 000 gyventojų, šiuo metu siekia 250 atvejų. Teigiamų diagnostinių tyrimų dalis per 7 dienas sudaro 7 proc.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje izoliuoti 753 didelės rizikos sąlytį turėję asmenys, iš viso izoliacijoje, įskaitant žmones, kuriems patvirtinta COVID-19 liga, šiuo metu yra 58 103 asmenys.

Atvejų, kai asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, t. y. epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo, šiuo metu registruota 79. Atkreiptinas dėmesys, kad šie asmenys epidemiologinės diagnostikos metu įvardija įvairias vietas, t. y. parduotuves, degalines, plovyklas, kur lankėsi, tačiau nurodo, jog kontakto laikas trumpas, o kitų asmenų užsikrėtimo atvejai tose vietose nėra registruoti.

Atvejai, fiksuoti protrūkiuose

Utenos apskrityje Zarasų ligoninės slaugos skyriuje vasario 27 d. užregistruoti 2 atvejai.

Tęsiasi protrūkis maisto produktų gamyba užsiimančioje įmonėje, įsikūrusioje Anykščiuose. Per praėjusią parą patvirtinti 2 atvejai.

Utenoje įsikūrusios siuvimo įmonės protrūkyje per praėjusią parą užregistruotas 1 COVID-19 ligos atvejis.

Taip pat 1 koronavirusinės infekcijos atvejis užfiksuotas Utenos apylinkės teismo Visagino rūmų protrūkyje. Užregistruotas 1 antrinis atvejis šeimoje.

Visagine įsikūrusioje baldų gamybos įmonėje tęsiasi protrūkis. Per praėjusią parą užfiksuotas 1 atvejis.

Visagino miesto vaikų lopšelyje–darželyje „Ąžuoliukas“ tęsiasi protrūkis. Per praėjusią parą užregistruotas 1 atvejis.

Naujas protrūkis praėjusią parą nustatytas Šilutės rajono Fridriko Bajoraičio bibliotekoje. Susirgo 2 darbuotojai.

Nustatyti 2 nauji atvejai Klaipėdos rajono savivaldybės Gargždų ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje. Iš viso su protrūkiu siejami 6 atvejai.

Nustatyti 3 atvejai, susiję su protrūkiu Šilutės lopšelyje-darželyje „Pušelė“. Su protrūkiu siejama 18 atvejų.

Nustatytas 1 atvejis, susijęs su protrūkiu Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Žiburėlis“. Su protrūkiu siejami 5 atvejai.

Nustatyti 2 atvejai, susiję su Šilutės maisto gamybos įmone. Šiuo metu, kaip nurodoma NVSC pranešime, su protrūkiu siejama 10 susirgimų.

Medienos apdirbimo įmonėje, įsikūrusioje Telšių rajone, per praėjusią parą patvirtinti 4 COVID-19 ligos atvejai. Iš viso su šiuo protrūkiu siejama 12 COVID-19 ligos atvejų.

Plungės rajono savivaldybė viešojoje bibliotekoje praėjusią parą patvirtintas 1 COVID-19 ligos atvejis. Iš viso registruota 3 susirgimai.

Naujas židinys nustatytas krovinių gabenimo įmonėje, įsikūrusioje Marijampolėje. Iš viso patvirtinti 4 atvejai, iš kurių per praėjusią parą patvirtinti 3 atvejai.

Tęsiasi protrūkis Marijampolės ligoninės Chirurgijos skyriuje, kur iš viso nustatyta 14 atvejų, iš kurių 2 antriniai. Per praėjusią parą patvirtintas 1 antrinis atvejis, siejamas su šiuo protrūkiu. Psichikos ligų skyriuje patvirtinti viso 3 atvejai, iš kurių 1 atvejis patvirtintas šeštadienį.

Marijampolės lopšelyje–darželis ,,Šaltinėlis“ iš viso patvirtinta 11 atvejų, iš kurių 5 atvejai antrinai. Per praėjusią parą patvirtinti 5 atvejai, 3 iš jų antriniai.

Tęsiasi protrūkis Marijampolėje įsikūrusioje pieno produktų gamyba užsiimančioje įmonėje. Iš viso su šiuo protrūkiu siejamas 31 atvejis (iš jų 8 antriniai atvejai). Per praėjusią parą patvirtintas 1 atvejis, siejamas su šiuo protrūkiu.

Su Marijampolėje veikiančios vaistinės protrūkiu šiuo metu siejama iš viso 6 atvejai, iš kurių patvirtinti 2 antriniai atvejai. Per praėjusią parą patvirtintas 1 antrinis atvejis šiame protrūkyje.

Atvejų, susijusių su protrūkiais šeimose, praėjusią parą visoje Lietuvoje, šiuo metu turimais duomenimis, registruota 58.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite