Angle down Atgal

Nužudyta nėščia dramblio patelė: suvalgė petardomis užpildytą ananasą

Tyrimas pradėtas po to, kai gegužės 27 d. Keralos Silent Valley miške, vandenyje buvo rastas stovintis dramblys . Nėščias dramblys mirė suvalgęs ananasą, užpildytą petardomis, teigia Indijos laukinės gamtos prižiūrėtojai. Skausminga nėščios dramblio patelės mirtis Keraloje supykdė žmones.

Įtariama, kad ananasas gyvūnui buvo duotas tyčia, jog šis būtų nužudytas. Petardos sprogo burnoje ir sunkiai pažeidė žandikaulį. Toks poelgis supykdė žmones, tad daugelis kreipėsi į žiniasklaidą norėdami išreikšti savo pasipiktinimą dėl šio poelgio ir reikalavo veiksmų prieš kaltininkus. Žmonės kuria plakatus ir eskizus, kad atkreiptų dėmesį į tokį žmogaus elgesį.

Incidentas paaiškėjo, kai miško pareigūnas Mohanas Krishnanas, komandos, kuri bandė išgelbėti gyvūną, narys paviešino tai „Facebook“ platformoje. „Ji pasitikėjo visais. Kai ananasas, kurį ji valgė, sprogo, ji turėjo būti sukrėsta, negalvoti apie save, o apie vaiką, kurį ji ketino pagimdyti per 18-20 mėnesių“, - teigė M. Krishnan.

Vyras pasakojo, kad dramblio patelė net ir patirdama didelį skausmą nesužeidė nei vieno aplinkinio, eidama kaimo gatvėse nenuniokojo nei vieno namo. Kiek vėliau patelė nuėjo prie Velliyar upės, į kurią įlipusi ir mirė. Miško prižiūrėtojas teigė, kad du nelaisvėje esantys drambliai buvo atvežti, kad padėtų ją išvilioti iš upės, tačiau ši net nejudėjo.

Gyvūnas ieškodamas maisto buvo nubėgęs mažiausiai penkis ar 10 kilometrų nuo miško, tačiau, kaip teigiama, nežinia, kur suvalgė ananasą.

Pareigūnai sunkežimiu nuvežė gyvūną atgal į mišką, kur jis vėliau ir buvo kremuotas.

Teigiama, kad Keralos miškų departamento komanda tiria šį įvykį ir žmonės yra apklausiami. Keralos miškų departamento „Twitter“ paskyroje teigiama, kad nėra įtikinamų įrodymų, kad apatinį žandikaulį sužeidė ananasai, įdaryti fejerverkais. Tačiau neatmetama, kad vis dėlto tokia galimybė gali būti.

Šį įvykį daugelis pasmerkė socialinėje žiniasklaidoje, o „Change.org“ buvo sukurta peticija, reikalaujančią teisingumo, kurią pasirašė jau virš 62 914 žmonių. Taip pat paaiškėjo, kad panašiomis aplinkybėmis balandžio mėnesį Kollamo rajone mirė dar viena dramblio patelė. Keralos miškų departamento atstovas sakė: „Per 20 tarnybos metų esu girdėjęs apie tris tokius atvejus su drambliais. Tai labai liūdna ir mes visi dėl to labai liūdni“.

Straipsnis parengtas pagal News.sky.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite