Angle down Atgal

Nuvylė maistas Telšių ligoninėje: duona tokia kieta, kad ją galima daužyti (vaizdo įrašas)

Nors ligoninių maisto skandalas pastaruoju metu kiek pritilo, o valdžiai siekia užtikrinti, kad pacientus pasiektų tik sveikas ir estetiškai patrauklus maistas, atrodo, kad bent jau regionuose ligoniai vis dar gauna nesubalansuotą ir kartais net nelogiškai patiekiamą maistą. Pavyzdžiui, Regioninėje Telšių ligoninėje mažyliams patiekiama neįkandama duona su cukrumi.

Pirmadienį į portalo Etaplius.lt redakciją kreipėsi Telšių ligoninės maistu nusivylusi portalo skaitytoja, pasidalijusi su žurnalistais vaizdo įrašu, kuriame – jos vaikui priešpiečiams patiekta duona. Įrašas kalba pats už save: jame matyti, kaip moteris paima džiūvėsį, kuris toks kietas, jog jį galima daužyti į metalinius lovos rėmus.

„Telšių ligoninės priešpiečiai 23 mėn. vaikui. Ką ir bepridurti“, – šalia atsiųsto vaizdo įrašo rašo moteris.

Nežinia, kodėl mažam vaikui buvo atnešta tokia kieta duona. Kaip žurnalistams pasakojo skaitytoja, pasiteiravus to medicinos seselių, jos „pareiškė pretenzijas, kad mirkyt į kisielių galim. Šiaip bandžiau pati paragaut, net neina įkąsti“.

Paklausus, ar tik šis maistas ligoninėje nuvylė, telšiškė patikino, jog ir pietūs, jos manymu, buvo prastos kokybės – „kotletas nežinia iš kokios mėsos ir perlinės kruopos, be salotų, bei sriuba iš vandens ir ryžių ir kelių morkų“. Tiesa, šio maisto ji nenufotografavo. Be to, moterį nuvylė ir pačios gyvenimo palatoje sąlygos – „pagalvės irgi iš rusų laikų, baisu, gabalais iššokusios, čia reikia pamatyt, neįmanoma gulėt, paprašėm, kad iš namų atneštų“, pasakojo su vaikučiu ligoninėje gulinti telšiškė.

Gal ir Jums teko gulėti regioninėje Telšių ligoninėje? Savo įspūdžiais galite pasidalinti komentaruose arba Etaplius (Telšiai) paskyroje socialiniame tinkle „Facebook".

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite