Angle down Atgal

Nuvyko pasveikinti

Kai Algirdas Jurevičius tarnavo generalvikaru Kaišiadoryse, jis buvo dažnas svečias „Vilties tilto“ renginiuose ir kelionėse. Jis neseniai buvo iškeltas į Kauną, o vos prieš kelias savaites A. Jurevičių popiežius paskyrė Telšių vyskupu.

Vyskupas A. Jurevičius laiko pirmąsias mišias Žemaitijoje.
Vyskupas A. Jurevičius laiko pirmąsias mišias Žemaitijoje.

Ta proga birželio 28 -ąją „Vilties tilto“ atstovai vyko į atlaidus Varniuose susitikti ir pasveikinti J. E. Vyskupą Algirdą, pradedantį tarnystę Žemaitijoje. Kartu tai buvo ir proga susitikti su viešniomis iš Vokietijos organizacijos ‘’Frauen helfen Frauen’’, kurios atvyko į Lietuvą ir apsistojo Klaipėdoje. Pasak asociacijos „Vilties tiltas“ vadovės Virginijos Sutkienės, kelionė pavyko, nes, nors ir trumpam, susitikta su Vyskupu, kaišiadoriečiai jį gražiai pasveikino.

Vėliau kaišiadoriečiai su viešniomis vokietėmis keliavo po Varnių regioninį parką, perėjo Sietuvos kūlgrindą, lankėsi Lopaičių mitologiniame take prie Tverų, pasigrožėjo Lūksto ežero poilsiaviete. Naujai įsteigta organizacijaasociacija ‘’Vilties tiltas’’ - atvira, laisvanoriška organizacija, jei jūs norite, galite tapti jos nariu.

„Atspindžių“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite