Angle down Atgal

Nustebsite: darbo paieška dar niekada nebuvo tokia paprasta

Šiais laikais žmonės gali laisvai keliauti ir siekti karjeros užsienyje. Tačiau kartais būna sunku rasti tinkamus kontaktus ir patikimus darbdavius. Neretai naršymas įdarbinimo agentūrų puslapiuose būna labai varginantis. Net radus tinkamą darbo pasiūlymą dažniausiai dar laukia skambučių ir susitikimų bei darbo pokalbių maratonas.

Tačiau gauti svajonių darbą bei siekti karjeros Europoje galima ir be visų šių ilgų bei varginančių procedūrų. Tiek siūlantiems, tiek ieškantiems darbo bei norintiems taupyti savo laiką į pagalbą ateina nauja ir unikali, visoje Europos Sąjungoje veikianti darbo skelbimų platforma Zutzu.lt. Ši svetainė išskirtinė tuo, kad čia vienoje vietoje surinkti ir pateikiami darbo skelbimai iš įvairiausių įdarbinimo agentūrų. Žmogui nebereikia eiti į skirtingus įdarbinimo agentūrų puslapius, nes visus skelbimus jis gali greitai ir patogiai rasti vienoje vietoje. Šiuo metu Zutzu.lt užregistruoti daugiau kaip 69 tūkstančiai darbo pasiūlymų įvairiose Europos Sąjungos šalyse.

Didelis šios platformos privalumas tas, kad tiek darbdavys, tiek darbo ieškantis žmogus gali greitai ir paprastai komunikuoti be jokio kalbos barjero. Vos vienu mygtuko paspaudimu galima išsiversti tekstus į norimą kalbą. Kad komunikavimas būtų dar sklandesnis, kiekvienas platformos vartotojas turi asmeninį savo gimtąja kalba kalbantį asistentą.

Tai vienas esminių Zutzu privalumų, lyginant su kitomis įdarbinimo ir darbo paieškos platformomis. Paskirtas padėjėjas kandidatams padeda ne tik užsiregistruoti, bet ir parinkti tinkamą CV, pasirūpina vertimu, suformuoja anketas pagal visus pageidavimus. Darbo ieškantiems žmonėms visos šios paslaugos nekainuoja nei cento.

Dar vienas Zutzu išskirtinumas tas, kad pildantis paraišką vartotojas gali derėtis ne tik dėl darbo užmokesčio, bet ir dėl darbo ir apgyvendinimo sąlygų. Nebereikalingi jokie papildomi skambučiai telefonu ar susirašinėjimas elektroniniais laiškais, nes visa komunikacija vyksta vienoje platformoje. Tai taip pat padeda sutaupyti daug laiko ir greičiau rasti lūkesčius atitinkantį darbo pasiūlymą.

Kiekvienas vartotojas gauna greitą ir aiškų atsakymą, ar jo paraiška buvo priimta, ar atmesta. Jei pirmą kartą rasti darbo nepavyko, žmogui bus siunčiami nauji jam aktualūs pasiūlymai ir jis vėl galės kandidatuoti į patinkančią darbo vietą.

Niekas nemėgsta gaišti laiko, taigi norintiems svajonių darbą susirasti paprastai, neiškėlus kojos iš namų, ši platforma yra idelus pagalbininkas.

Olandijoje sukurtas ir startavęs Zutzu projektas sparčiai plečiasi, prieš maždaug mėnesį atkeliavo ir į Lietuvą. Kūrėjai kelia sau ambicingus tikslus ir tikisi per artimiausius porą metų tapti viena didžiausių darbo skelbimų platformų Europoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite