Angle down Atgal

Nustatyta 16 pėsčiųjų, kurie ne itin atsakingai elgėsi kelyje

Pirmadienio popietę, gegužės 20 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai vykdė policinę priemonę, skirtą pėstiesiems eismo dalyviams. Vykdytos priemonės metu, per kiek daugiau nei dvi valandas, iš viso nustatyta 19 vairuotojų ir pėsčiųjų padarytų pažeidimų.

Priemonės vietomis buvo pasirinktos judrios Kauno miesto gatvės: Savanorių, Pramonės prospektai, K. Baršausko ir Kovo 11-osios gatvės. Iš viso pareigūnai nustatė net 16 pėsčiųjų eismo dalyvių, pažeidusių kelių eismo taisykles. 12 pėsčiųjų eismo dalyvių duotas žodinis įspėjimas ir prevenciškai pasikalbėta apie tai, jog einant pėsčiųjų perėja nesaugu naudotis mobiliojo ryšio priemone. 4 pėstieji itin rizikavo ne tik savo saugumu, bet ir sveikata – ėjo per pėsčiųjų perėją degant draudžiamam šviesoforo signalui. Už tai jiems surašyti administracinių nusižengimų protokolai. Nustatytas vienas dviračio vairuotojas, kuris važiavo dviračiu pėsčiųjų perėja, nors tai daryti yra itin nesaugu. Taip pat nustatyti ir du neatsakingi vairuotojai, kurie vairavo transporto priemones nesegėdami saugos diržų. Abiems vairuotojams surašyti administracinių nusižengimų protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 432 str. 1 d. Už tai gresia bauda iki 50 eurų.

Kauno apskrities policija ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite