Angle down Atgal

Nuotraukoje – žinomas didžėjus su broliu: ar atpažįstate?

Birželio 24-ąją Lietuvoje minimos Joninės. Nors šią šventę mėgsta švęsti daugelis lietuvių, didžiausias dėmesys tenka Jonams ir Janinoms. Daug sveikinimų sulaukia ir garsus didžėjus Jonas Nainys.

Prieš kurį laiką J. Nainys pasidalijo vaikystės nuotrauka, kurioje pozuoja su vyresniu broliu Modestu.

Visų nuostabai, vaikystėje J. Nainys buvo blondinas! Kad ir kaip skirtingai vyras atrodytų, jo veido bruožus atpažinti galima nesunkiai.

Šiandien J. Nainys kuria dainas, kurios sulaukia milijonų perklausų, tačiau Žinių radijo laidoje „Puikūs pralaimėjimai“ Jonas yra pasakojęs, kad vaikystėje jam stigo drąsos.

„Buvau kompleksuotas vaikas ir gal dar ir esu (juokiasi). Vaikystėje galvojau, kad esu labai ribotas ir tai reiškia, kad esu tam tikro statuso ir mano tėveliai nelabai uždirbo tų pinigėlių ir galvojau, kad ir liksiu tam mažam rate Pasvaly ir nieko nepakeisi. Likimas jau yra nuspręstas už tave. Labai keista, bet viduje vyko kova.

Atrodo, kad supranti, jog nieko negali, daug ko nemoki ir tai ne tau, bet širdimi pasvajoji, kad būtų gerai, jei manęs kažkas klausytų. Buvau tas, kuris klasėje rečiausiai keldavo ranką ir galvodavau, kad atsistos Jonas, pradės kalbėti ir visi nutils. Tačiau kai realiai reikėdavo tai padaryti, išsigąsdavau. Atsistodavau ir negaliu nieko padaryti“, – pasakojo jis.

Jonas pabrėžė, kad viskas pasikeitė pradėjus studijuoti. Tuomet jis išlaisvėjo ir pradėjo drąsiau svajoti.

„Viskas po truputį pradėjo keistis kai įstojau į filosofiją Šiauliuose. Ta išmintis, dėstytojai ir knygos padėjo man suprasti, kad žmogus yra kur kas daugiau nei jis pats mano. Viskas priklauso ir gali priklausyti nuo tavęs ir nuo to, kiek įdedi pastangų“, – kalbėjo jis laidoje „Puikūs pralaimėjimai“.

Alfa.lt

Jonas Nainys© „Facebook“
Jonas Nainys© „Facebook“
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite