Angle down Atgal

Nuotolinis susitikimas su Saerbecko bendruomene

Spalio 25-ąją Saerbecko (Vokietija) bendruomenės iniciatyva Rietavo savivaldybės bendruomenės nariai buvo pakviesti dalyvauti nuotoliniame susitikime. Savivaldybės draugai iš Saerbecko šiais metais planavo atvykti į Mykolinių šventę, bet dėl susiklosčiusios nepalankios situacijos dėl COVID-19 (koronaviruso infekcijos)  kelionę į Rietavą atidėjo ateičiai.

Dalyvauti nuotoliniame susitikime buvo pakviesti aktyviausiai bendradarbiavimą tarp mūsų savivaldybių palaikantys atstovai. Susitikimas vyko Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro konferencijų salėje, negalintys dalyvauti – prisijungė nuotoliniu būdu iš namų. Susitikimo tikslas – pamatyti vieni kitus, pasikalbėti, aptarti, kas naujo įvyko per laikotarpį nuo paskutinio susitikimo.

Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis džiaugėsi, kad pavyko surengti šį susitikimą ir pamatyti vieni kitus, nors pandemija ir pakoregavo bendravimo ypatumus tarp Rietavo ir Saerbecko savivaldybių. „Ši mūsų draugystė tęsiasi daugiau kaip du dešimtmečius. Laikas eina, žmonės keičiasi, tačiau draugystė išlieka. Per visą šį laiką patyrėme daug gražių akimirkų, turime smagių prisiminimų“, – sakė Savivaldybės meras.

Pokalbio metu aptartos ir ateities bendravimo perspektyvos. Svarstyta, nuotoliniu būdu surengti susitikimą prieš Šv. Kalėdas ar pasidalinti tradiciniu šventiniu receptu, keistis svarbiausių įvykių, nutikusių abiejose savivaldybėse, naujienlaiškiais, surengti nuotolinį susitikimą tarp moksleivių, taip plečiant bendradarbiavimo ryšius ir tarp jaunimo. Baigiantis susitikimui, Rietavo savivaldybės administracijos specialistas (jaunimo reikalų koordinatorius) Egidijus Gricius pasidalino vaizdu įrašu, kuriame užfiksuoti gražiausi epizodai iš šiais metais vykusios Mykolinių šventės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite