Angle down Atgal

Nuotoliniame forume – apie dalyvaujamąjį biudžetą

Mažeikių rajono savivaldybės vadovai dalyvavo virtualiame ketvirtajame „Dalyvaujamojo biudžeto forume“. Lietuvos savivaldybių, mokyklų atstovai bei aktyvūs piliečiai pasidalijo geraisiais dalyvaujamojo biudžeto pavyzdžiais ir pamokomis, aptarė, kaip telkti bendruomenę. 

Virtualiame forume dalyvavo ir apie galimybes savivaldai kartu su gyventojais spręsti viešųjų lėšų panaudojimą, kai visi turi galimybę balsuoti už idėjas ir taip išrinkti geriausią, diskutavo Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės mero patarėjai Kęstutis Bartkevičius, Ramūnas Bertulis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Viktoras Prokopčukas, Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Julija Balvočienė.

Forumo metu savo įžvalgomis pasidalijo Tauragės, Kauno, Klaipėdos rajono savivaldybių, Vilniaus rajono Kalvelių „Aušros“ gimnazijos atstovai. Forumo organizatorių „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atstovai pristatė naujausią dalyvaujamojo biudžeto Lietuvos savivaldybėse apžvalgą.

Forumas organizuotas bendradarbiaujant su Vidaus reikalų ministerija bei Lietuvos savivaldybių asociacija. Iniciatyva yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite