Angle down Atgal

Nuotolinės treniruotės su Evaldu Kanopackiu

Užsukime į Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijos trenerio Evaldo Kanopackio ir jo auklėtinių nuotolinę treniruotę ir pasižiūrėkime, kaip jaunimui sekasi sportuoti, klausant trenerio nurodymų virtualiu būdu.

Per savaitę treneris su vaikais turi dvi tiesiogines treniruotes ir dar asmeniškai su kiekvienu bendrauja, kad išsiaiškintų, kas vaikams aktualu.

„Svarbiausia surasti ir pateikti treniruotes tam tikra forma, kad vaikams būtų įdomu. Man svarbiausia dirbant su vaikais – gyvas ryšys, todėl treniruotės vykdomos tik tiesiogiai. Nėra jokių užduočių namuose, kadangi jiems ir iš mokyklų užtenka namų darbų. Jie ir taip izoliuoti, jiems reikia pabendrauti, jiems reikia dėmesio, todėl mes pasportuojame, pabendraujame, pasišnekame. Stengiamės išlaikyti tą bendrumo, komandiškumo jausmą“,- teigė E.Kanopackis.

Treneris sako, kad regbis – komandinis sportas, todėl po vieną sėdėti prie kompiuterio ir sportuoti individualiai vaikams tikrai sudėtinga.

„Dabar vyksta tik fizinio pasirengimo treniruotės. Kas turi brolius, seseris, pasitreniruoja su kamuoliu, bet šiaip visas treniruočių procesas nukreiptas geram fiziniam pasirengimui. Kadangi aš esu pats glaudžiai susijęs su fiziniu pasirengimu, tai mano vadovaujamų komandų vaikai jau prie to pripratę. Problemų atlikime, užduočių vykdyme nėra jokių, dirba stropiai, tačiau jie yra žaidikai, pripratę būti ir dirbti komandoje“,- pasakoja treneris Evaldas.

Treneris skaičiuoja, kad kol tenka sėdėti užsidarius namuose, jau būtų pasibaigusios Žiemos pirmenybės ir prasidėjęs reguliarusis sezonas.

Kviečiame pasižvalgyti, kaip Evaldo Kanopackio auklėtiniams sekasi treniruotis nuotoliniu būdu.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite