Angle down Atgal

Nuotaikingų istorijų vaikams autorius žaismingai pristatė naują savo knygą

Vienas iš pirmųjų atvirų renginių Viešojoje bibliotekoje po ilgo karantino buvo susitikimas su populiariu vaikiškų knygos autoriumi Tomu Dirgėla. Šis literatūrinis renginys vaikams – viena iš neformalaus švietimo programos rajono bibliotekose veiklų.

Laukti susitikimo su rašytoju Naujojoje Akmenė atvyko ne tik jaunieji knygų bičiuliai iš rajono centro, bet ir iš Viešosios bibliotekos filialų. Juos atlydėjo bibliotekininkės. Rašytojas kelionėje šiek tiek užtruko, tad belaukdami jaunieji bibliotekos lankytojai klausėsi draugės skaitomos vienos iš rašytojo knygos „Lukas Šiaudelis deda iš viršaus“ keleto skyrių.

Autorius Tomas Dirgėla į salę atskubėjo ne tik linksmai nusiteikęs, nešinas knygomis, dar ir su krepšinio kamuoliu. Ir tai ne atsitiktinai, juk ruošėsi pristatyti naująją savo knygą „Vytautas Didysis “Žalgirio” arenoje“. Kalbą su vaikais pradėjęs nuo klausimo, ar jie skaitę jo knygų, surengė konkursą. Sudarę tris komandas aktyviausieji varžėsi sporto rungtyje, istorinėje viktorinoje ir dar heraldikos kūrimo užduotį įveikė. Apdovanoti knygomis, saldainiais ir šiek tiek pasivaržę dėl krepšinio kamuolio vaikai rašytoją klausinėjo įvairiausių dalykų.

Autorius yra parašęs keturiolika knygų vaikams. T. Dirgėla mano, kad pasaulį nuo liūdesio gali išgelbėti tik vaikai ir juokas, todėl ir jo knygose netrūksta humoro.

Rašytojas taip pat atskleidė, kokių turįs sąsajų su Naująja Akmene. Čia gyveno jo senelis, tad neretai viešėdavo. Ir dabar čia gyvena jo giminių, tikėjosi pasimatyti. Dar buvo ir nuotraukos atminimui, ir autografai.

Daugiau Lilija Smalakienė trečiadienio, birželio 17 d., VIENYBĖJE.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite